Guliverio kelionės. Džonatanas Sviftas

 • Guliverio kelionės. Džonatanas Sviftas

  Kaina 27.68 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Nepailstantis keliautojas Guliveris kviečia į nepaprastą kelionę, į kurią niekada nenuvažiuosite automobiliu, nenuskrisite lėktuvu ir nenuplauksite jokiu laivu. Tik lydimi Guliverio galite atsidurti Liliputijoje, kurioje gyvena labai maži žmog, Brobdinjage pasišnekučiuo su tikrais milžinais, susitikti su amžinais gyvenančiais Lugnago gyventojais ir pasisvečiuoti skraidančioje šalyje – taip, tokia tikrai yra!

  Ar pasiruošę leistis į kelionę, kurią tikrai neužmiršite?

  Jonathanas Swiftas (g. 1667 m.) – garsus anglų rašytojas satyrikas. Jo romanas „Guliverio kelionės“, pirmą kartą išleista 172-aisiais, plačiai žinoma visame pasaulyje ir iki šių dienų mėgstamas įvairaus amžiaus literatūros entuziastų. Mokinius jis žavi autoriaus sukurtu išmoningu ir fantazijos pasauliu, o vyresnis skaitytojas čia randa ir išsilavinimo autoriaus ironišką bei aštrų kritinį žvilgsnį į žmogų bei visuomenę – čia apstu to meto aplinką, o kartu ir visiems laikams būdingų dalykų vertinimo, filosofinių minčių.

  Tai originalus ir nesutrumpintas Jonathano Swifto tekstas, kurį iš anglų kalbos naujai išvertė patyrusi vertė Rita Bakanienė . Knygą puošia meniškos australų dailininko Roberto Ingpeno iliustracijos. Už viso gyvenimo kūrybą R. Ingpenas apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu, skiriamu patiems geriausiems pasaulio rašytojams ir dailininkams. 

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 376, Formatas: 19,9x24,1x3,1  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti