Heida 1. Heidos mokslo ir kelionių metai. Johanna Spyri

 • Heida 1. Heidos mokslo ir kelionių metai. Johanna Spyri

  Kaina 15.22 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Heidai buvo gera kaip dar niekad gyvenime. Ji gerte gėrė į save auksinę ryto šviesą, gryną orą, švelnų gėlių kvapsnį ir tetroško vieno – likti čia visados. Taip prabėgo nemažai laiko, Heida tiek dažnai ir taip ilgai žvelgė į aukštus kalnus, kad ėmė rodytis, jog jie įgavo veidus ir dabar žvelgia žemyn į mergaitę kaip geri draugai.

  Ar kada teko sutikti žmogų, kuris tiesiog spinduliuotų gyvenimo džiaugsmu ir gebėtų savo energija ir puikia nuotaika užkrėsti visus aplinkinius? Heida – būtent tokia mergaitė, su ja viskas smagiau.

  Užlipkite kartu su Heida į aukštus Šveicarijos kalnus ir grožėkitės nuostabiais slėniais bei įspūdingais saulėlydžiais, žaiskite su kaimo vaikais ir po pievas straksinčiomis ožkelėmis, lankykitės didžiuliame mieste ir susipažinkite su naujais žmonėmis. Keliaukite visur kartu su linksmuole Heida ir pamatysite, kaip dienos darosi vis smagesnės ir giedresnės.

  Šveicarų rašytojos Johannos Spyri (1827–1901) „Heida" – iki šiol aktuali literatūros klasika bei vienas žinomiausių šveicarų kūrinių. Tai įkvepianti ir šilta istorija apie mergaitę, gyvenančią aukštai kalnuose kartu su atsiskyrėliu seneliu. Heidai tenka patirti ne vieną išbandymą, tačiau mergaitės energija, gerumas ir gebėjimas džiaugtis suminkština net atšiauriausių žmonių širdis.

  „Heida" originaliai buvo išleista dviem knygomis – „Heidos mokslo ir kelionių metai" bei „Heidai praverčia, ko išmoko". Rankose laikote pirmąją istorijos apie šauniąją mergaitę dalį. Šį puikų naują knygos vertimą ir leidimą puošia lietuvių dailininko Remigijaus Januškevičiaus tapytos iliustracijos. 

   

  Leidimo metai: 2020, Puslapių skaičius: 192

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti