Hildegardos Bingenietės Dvasiniai vaistai. Dr. Wighard Strehlow

 • Hildegardos Bingenietės Dvasiniai vaistai. Dr. Wighard Strehlow

  Kaina 31.07 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Daktaro Vighardo Strehlovo pateikia sintetina Hildegardos Bingenietės holistinę išmintį, kad šiuolaikiniam skaitytojui šiuolaikiškai pasiūlytų šios krikščionių šventosios dvasinio ir psichologinio gydymo principus.

  XII amžiaus mistikė, vizionierė ir gydytoja Hildegarda iš Bingeno pripažino tai, ką holistinis sveikatos judėjimas tik neseniai sugrąžino į mūsų sąmonę: kad visišką sveikatą galima patirti tik esant dvasinei pusiausvyrai. Psichologinės traumos, emociniai išgyvenimai ir kiti sielos negalavimai dažnai sukelia ligas ir lėtines ligas. Kūno gydymas prasideda nuo dvasinio savęs išgydymo.

  Daktaras Vighardas Strehlovas paaiškina natūralius metodus, kuriuos Hildegarda iš Bingeno naudojo sielos silpnybėms gydyti – problemoms, kurios šiandien gydomos tokiais vaistais kaip Prozac. Remdamasis savo klinikiniu darbu su šiuo efektyviu energetiniu vaistu daugiau nei 20 metų, Dr. Strehlovas pateikia skaitytojams visą programą, skirtą „dvasinės formos“ gyvenimo būdui. Jo praktiniai pasiūlymai yra pagrįsti 35 dvasinių žmogaus sielos jėgų integravimu, siekiant „išgydyti sielą viduje“, kurią jis susintetino iš penkių Hildegardo knygų apie dvasinio ir psichologinio gydymo principus. Jis teigia, kad Hildegardos įžvalgų apie kūno ir dvasios sveikatos puoselėjimą atgavimas netgi gali padėti išspręsti problemas, kurios šiuo metu vargina Vakarų medicinos mokslą. 

   Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 272

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti