Išgelbėti mešką. Nuotykiai renesanso Vilniuje. Gina Viliūnė

 • Išgelbėti mešką. Nuotykiai renesanso Vilniuje. Gina Viliūnė

  Kaina 17.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Knyga skirta Vilniaus 700 metų jubiliejui

  GINA VILIŪNĖ – Vilniaus miesto gidė, dešimties knygų suaugusiems autorė, visose savo knygose pasakojanti Vilniaus istorijos. Yra parašiusi dvi knygas vaikams apie gyvūnus ir jų nuotykius: „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą“, „Kur dingo gandras Grantas?“

  SIMONAS KVINTAS – vaikų ir jų tėvelių pamėgtas dailininkas („Bala nematė“, „Mikropolis“ ir kt.). Jo sukurtose iliustracijose knibždėte knibžda smagių personažų, nuotykių, juokingų nutikimų. Simonas, kaip ir Gina, labai myli Vilnių, yra sukūręs trimatę knygą vaikams apie šį miestą „Sveikas, Vilnius!“.

  „Išgelbėti mešką. Nuotykiai Renesanso Vilniuje“ – pirmoji Ginos ir Simono drauge sukurta knyga. Ji nukelia į XVI amžiaus Vilnių, kupiną ne kasdienių darbų, bet ir pramogų. Rotušės aikštėje čia šoka dresuota meška. Keturi draugai – Ignius, Berta, Andrius ir Mikas – susipažįsta su meškute Baisa ir skriaudiku jos šeimininku. Vaikai nutaria gelbsti mešką, o jiems į pagalbą atskuba ir keturkojis bičiulis šuo Draugelis. Taip prasideda ne tik nuotykių kupina istorija, bet ir labai turininga pažintinė kelionė po senąjį Vilnių.

  Nuotykių istorija iliustruoja piešiniai, papildo istorinės Vilniaus įdomybės, o pažaisti ir pakeliauti po miestą kviečia užduotojas. Kas žino, gal kurioje gatvelėje ar kieme galėjo sutikti ir meškutę Baisą? 

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 120, Formatas: 20,6x15,2x1,4
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti