Išsiduosi. Balsu. Vanda Juknaitė

 • Išsiduosi. Balsu. Vanda Juknaitė

  Kaina 12.10 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
 • Vanda Juknaitė, įsitvirtinusi tarp stipriausių prozos meistrų, nuolat reflektuoja gyvenimą ir kultūrą savo eseistikoje. Pirmasis šios knygos kūrinys prabyla apie stokojančius ir visuomenės atstumtuosius. Greta eseistikos tekstų spausdinami pokalbiai. Juose žvelgiama į dabartines permainas. Įsitikinimo galia ir dvasios vertybių tvirtinimas – Išsiduosi. Balsu ypatumai.

  Esminis klausimas, kurį laisvė užduoda žmogui: ar gali semtis jėgų pats iš savęs? Ar pažįsti savo jėgą? Ar buvai gyvenimo suvestas į akistatą su pačiu savimi mirtinoje ligoje, tremtyje, kalėjime? Vietoje, kuri atmeta, užbraukia įprastus elgesio įgūdžius, parengtus atsakymus, išankstinį žinojimą. Likus be nieko, žmoguje prakalba jo balsas.

  Vanda Juknaitė (g. 1949) – Lietuvos eseistė, prozininkė, dramaturgė. 1972 m. Vilniaus universitete baigė lietuvių kalbą ir literatūrą. Dėstė Klaipėdos konservatorijoje. Nuo 1975 m. dėsto Lietuvos edukologijos universitete. Dirba socialinės pedagogikos srityje su benamiais, gatvės vaikais, neįgaliaisiais. Nuo 1990 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narė. Kūryba išversta į anglų, hebrajų, latvių, lenkų, rusų, švedų, vokiečių kalbas. 

  Leidimo metai: 2021, Puslapių skaičius: 284
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti