Istorijos pasitikrinamieji 12 klasei. Korepetitorius

 • Istorijos pasitikrinamieji 12 klasei. Korepetitorius

  Kaina 9.00 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Šviesa
 • „Istorijos pasitikrinamieji testai 12 klasei (s. KOREPETITORIUS)“ aprašymas
  Šie pasitikrinamieji testai sudaro galimybę mokiniui pakartoti 12 klasės kursą, prisiminti ir apibendrinti istorijos vidurinio ugdymo programos mokymosi pasiekimus, nuosekliai gilinti numatytų programinių temų žinias ir pasirengti istorijos brandos egzaminui.

  Mokinys čia ras:

  • keturis testų ir šaltinių analizės rinkinius (paketus) istoriniams laikotarpiams analizuoti ir pasitikrinti pagal pasiekimų aprašus bei lygius;

  • du bandomuosius egzaminus istorijos kursui pakartoti ir įsivertinti pasiekimų lygį prieš laikant egzaminą.

  Savarankiškas pasitikrinimas ir įsivertinimas numatomas kiekviename užduočių pakete. Tam prieš kiekvieną užduočių paketą mokiniui duodamos gebėjimų gairės (KĄ PASITIKRINSIME), o atlikus užduotis įsivertinama pagal surinktus taškus ir pasiekimų lygius. Leidinyje pateikta ir viso 12 klasės istorijos kurso pasiekimų diagrama, pagal kurią mokinys gali sekti ir į(si)vertinti metinius rezultatus, o mokytojas, naudodamasis šia medžiaga, formuoti kaupiamąjį vertinimą. Užduočių atsakymai pateikiami prie leidinio anotacijos svetainėje www.sviesa.lt.

  Serijos „Korepetitorius“ leidiniai skirti mokinių savarankiškam darbui, taip pat mokytojui, ieškančiam susisteminto patikros įrankio temai ar kursui kartoti, mokinių testams, kontroliniams ar individualiems darbams.    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti