Jurga Baltrukonytė. Torčiukas ant debesėlio

 • Jurga Baltrukonytė. Torčiukas ant debesėlio

  Kaina 7.27 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • Vaikams nuo 5 m.

  Trumpos istorijos apie Paulos kasdienybę visai nekasdieniškos – jos kupinos stebuklų ir juokingų nuotykių. O kaipgi galėtų būti kitaip? Juk Paula – išradinga mergaitė. Pasitelkusi savo beribę fantaziją ji susidraugauja su Dinozauru Mėsėdžiu, močiutę paverčia Kardadančiu Rykliu, pati tampa princese arba... liūtu! Bet ar fantazija padės jai susigrąžinti kažkur pradingusią močiutę?

  „Tikiuosi, kad skaitytojai pamils mažąją Paulą bei jos draugus Dinozaurą Mėsėdį, Limpačkiuką ir Močiutę, kartu juoksis iš linksmų nuotykių ir atras daug gyvenimo stebuklų. Tėvai dažnai skuba išmokyti vaikus skaičiuoti, šokti baletą ar pasisveikinti prancūziškai. Tai nuostabu, tačiau rašydama šią skanią kaip torčiukas istoriją norėjau, kad tėvai ir vaikai mokytųsi tiesiog būti laimingi.“
  Jurga Baltrukonytė, autorė

  „Linksma ir fantastiškai tikroviška, – taip galėčiau pavadinti šią knygutę. Jos autorė Jurga jaučia būties lengvumą, žaismingumą ir turi tikrą humoristės talentą, todėl „Torčiukas ant debesėlio“ patiks visoms linksmoms mamoms ir laimingiems vaikams. Juk pagrindinė knygos idėja – niekada nesibaigiantis gyvenimo džiaugsmas, net susidūrus su dinozaurais, prapuolusiomis suknelėmis ir dingusiomis močiutėmis.“
  Beata Nicholson, žurnalistė ir kulinarė

  Ši knyga yra įtraukta į vaikų literatūros eksperto doc. dr. Kęstučio Urbos mokiniams rekomenduojamų knygų sąrašą.

  Jurga Baltrukonytė – gera nuotaika nuolatos spinduliuojanti žurnalistė ir rašytoja, vaikams parašiusi nuotykių, linksmybių ir juokų nestokojančias, bet jautrias knygas: „Filmukai“, „Blynai spintoje“, „Keksiukas po pagalve“, „Dvynukai sekliai pavojuje: bakterijų byla“.

  Algis Kriščiūnas – dailininkas, buvęs legendinės grupės „Foje“ būgnininkas, kuris nepaprastai šmaikščiai ir išradingai iliustruoja žmonos Jurgos Baltrukonytės knygas vaikams.

  Puslapių skaičius: 60, Leidimo metai: 2021-03-31, Formatas: 20,5x20,5x0,8,  Svoris: 340g.
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti