Kaip gyventi. Ką daryti. Josh Cohen

 • Kaip gyventi. Ką daryti. Josh Cohen

  Kaina 22.48 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Vaga
 • „Kaip gyventi. Ką daryti“ - žymaus psichoanalitiko ir anglų literatūros profesoriaus knyga apie tai, kaip skaitymas gali padėti mums patirti turtingesnį ir prasmingesnį gyvenimą.

  Ko apie vaikystę mus gali išmokyti „Alisa Stebuklų šalyje“? Ar skaitydami romaną „Pokalbiai su draugais“ galime išgyventi pirmąją meilę? Ar Esteros Grynvud spindinti sėkmė ir vėlesnis žlugimas romane „Stiklo gaubtas“ padeda geriau suprasti ambicijas? Ir galiausiai – ką galime sužinoti apie mirtį iš Virginijos Woolf?

  Literatūra vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Ji ne tik suteikia galimybę atsitraukti nuo kasdienybės ir pasimėgauti, bet yra it mūsų gyvenimo veidrodis, parodantis tai, ko galbūt nepastebime ar nesuprantame.

  Joshas Cohenas, psichoanalitikas ir šiuolaikinės literatūros teorijos profesorius, gilinasi į įsimintiniausių ir ryškiausių literatūros personažų vidinį gyvenimą. Autorius veda mus per įvairius gyvenimo etapus nuo vaikystės iki senatvės, parodydamas, kad literatūra yra gerokai daugiau nei vien prieglobstis nuo kasdienybės: per savo personažų patirtis ji gali atskleisti, kaip tapti išmintingesniems, atviresniems ir geriau pažinti save.  

  Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2023-02-07, Formatas: 21,5x14,5x2  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti