Kaip veikia muzika. David Byrne

 • Kaip veikia muzika. David Byrne

  Kaina 31.49 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Kitos knygos
 • „Kaip veikia muzika“ – „Talking Heads“ lyderio Davido Byrne'o duoklė temai, kuriai apmąstyti jis skyrė kone visą gyvenimą. Knygoje autorius remiasi sukauptomis muzikos teorijos žiniomis ir asmenine muzikanto patirtimi. Keliaudamas laiku ir vietomis – nuo Wagnerio operos iki Afrikos kaimų – atlikėjas svarsto, kaip muzikos radimąsi lemia kultūra ir individas, kaip įrašų technologijos pakeitė klausymosi patirtį, aptaria muzikos industrijos evoliuciją ir kt. Jo teiginių iliustracijomis tampa ir kadaise įkvėpę pamokslininko žodžiai, ir senovės japonų teatras, ir diagramos su uždarbiu iš paskutinių bendrų darbų su Brianu Eno, ir kitos įvairenybės: gyvūnų muzikalumas, Madonnos kontraktai, Alžyro populiarioji muzika, Pitagoro akuzmatika, Geltonoji Filipinų revoliucija, filantropijos etika ir kt. Knygoje pateikiami bent šeši išsamiai aprašyti verslo modeliai, kaip gyventi iš muzikos. Tai viena retų knygų, kuri dėl plataus žvilgsnio į muziką ir jos poveikį gali būti įdomi abiem pusėms – klausytojams ir atlikėjams.

  „Knyga, kurią tiesiog būtina perskaityti kiekvienam kuriančiam muziką, atliekančiam muziką, dirbančiam su muzikantais ar norinčiam tai daryti. Davidas Byrne'as – žvaigždė ne tik scenoje, bet ir literatūroje. Šioje visame pasaulyje didžiulės sėkmės sulaukusioje knygoje paprastai išdėstytos kūrybos ir užkulisių tiesos padeda suvokti, kaip mes priimame muziką, kodėl ji mus jaudina, džiugina ar erzina. Gali būti, kad mėgstamiausius atlikėjus ar dažniausiai mašinoje skambančias dainas nuo šiol išgirsite visai kitomis ausimis.“
  Ramūnas Zilnys, muzikos žurnalistas

  David Byrne (gim. 1952) – gyvoji muzikos legenda, škotų kilmės amerikiečių dainininkas, gitaristas, dainų autorius, įrašų prodiuseris, muzikos teoretikas, aktorius, filmų kūrėjas ir rašytojas. 1974–1991 m. grupės „Talking Heads“ narys, vėliau pradėjęs solo karjerą ir užsiėmęs įvairiomis kitomis veiklomis: opera, filmais, fotografija, internetiniais projektais. Jo pasiekimai įvertinti „Grammy“, „Oskaro“ bei „Auksinio gaublio“ apdovanojimais, muzikantas įtrauktas į Rokenrolo šlovės muziejų.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 384, Formatas: 17x21, minkšti viršeliai  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti