Kakės Makės enciklopedija.Gyvūnai

 • Kakės Makės enciklopedija.Gyvūnai

  Kaina 14.45 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • „Kakės Makės enciklopedija. Gyvūnai“ – tai knyga, skatinanti pasaulio pažinimą, domėjimąsi mus supančia aplinka ir gamta. Kam mažam vabaliukui reikalingos žnyplės? Kodėl uodai siurbia kraują? Kaip sliekas mato, jeigu neturi akių? Ar iš tiesų varnos tokios gudrios ir smalsios? Ar briedis nepasigedo savo ragų, kuriuos Kakė Makė su tėčiu parnešė iš miško kaip didžiausią lobį? Šioje knygoje Kakei Makei atsakymų ieškoti padeda gamtininkas Lizdenis.

  Kas? Kaip? Kam? KODĖL? Vaikų galvose nuolat sukasi galybė klausimų. Klausinėdami vaikai tyrinėja suaugusiųjų pasaulį, sužino daiktų, jų savybių ir veiksmų pavadinimus. Vaikai tiki, kad suaugusieji žino visus atsakymus ir gali papasakoti daug istorijų apie visą pasaulį. Tačiau šiuolaikiniai vaikai neretai užduoda nelengvų klausimų, į kuriuos atsakymus tikrai žino ne visi. Svarbiausia nebijoti vaikams parodyti, kad nežinote, ir paskatinti atsakymų ieškoti kartu.

  Kakės Makės enciklopedijos – tai žaismingai, vaizdingai ir įdomiai pateikta informacija vaikams aktualiomis temomis.

  „Tikriausiai esate matę, kaip mažas vaikas suklūsta, išgirdęs skanių naujų žodžių. Karkvabalis, peteliškė – tikri saldainiukai vaiko ausiai. Iš kur toks troškulys? Maži vaikai dažniausiai įsupami į išgalvotas istorijas, gana buitinio žodyno.

  Enciklopedijose kaip tik rasite turtingą žodyną, tikro pasaulio atvaizdų. Kakės Makės enciklopedija apie gyvūnus išties geras pavyzdys, kaip rimta informacija gali būti tinkamai adaptuota vaikų pažinimui. Tai vienas tų leidinių, kuriuos rekomenduojame Mažųjų valdose ir 7 intelektų lavinimo programose“, – sako edukologė, knygos „Vienas vaikas – 7 intelektai“ autorė Renata Lazdin.

  Rekomenduojama 5–8 metų vaikams, tačiau skaitant kartu su tėveliais tinka ir mažesniems.  

  Puslapių skaičius: 144, Leidimo metai: 2016-02-26, Formatas: 25x20,5x1,7,  Svoris: 840g.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti