Kasdienė praktika: afirmacijos ir eteriniai aliejai. Lina Balsė

 • Kasdienė praktika: afirmacijos ir eteriniai aliejai. Lina Balsė

  Kaina 23.71 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tobulėjimo projektai
 • Tai energetinė sistemos savidiagnostikos ir energetinių centrų harmonizacijos priemonė.

  Atskleiskite naujas galimybes per kasdienę pozityvios intencijos praktiką.

  Pozityvia linkme nukreiptas dėmesys virs naujais sprendimais, veiksmais ir rezultatais. Ryžkitės kasdien augti ir siekti geriausios savo pačių versijos.

  Žmogus yra Kūrėjo sąmonės aspekto manifestacija. Žmogaus akimis Kūrėjas žvelgia į savo kūriniją ir įsisąmonina pats save. Šios kortos padės leistis į kelionę per 7 savo sąmonės lygmenis, pažinti savo esminius poreikius kiekviename iš jų ir atkurti gyvybinės energijos tėkmę bei savęs priėmimą. Kaip vibracines priemones harmonijai atkurti ir sąmonės vystymuisi palaikyti pasitelksime afirmacijas bei eterinius aliejus.

  Dėžutėje rasite mini knygutę su paaiškinimu ir instruktažu bei 63 kortas – po 9 kortas su afirmacijomis kiekvienai iš 7 čakrų bei tai čakrai rekomenduojamais eteriniais aliejais. Knygelėje taip pat rasite sudėtą informaciją, kas yra čakros žvelgiant šiuolaikinio vakariečio akimis, instrukciją kaip atlikti savidiagnostiką 3 skirtingais būdais bei kasdienę praktiką. Sužinosite vienintelę svarbiausią sąlygą ko reikia, kad ištraukta korta tikrai būtų prasminga ir kad jos veiktų.

  Įsigiję šią kortų kaladę, naudokite ją kaip kasdieninę praktiką, nes kasdienis dėmesio nukreipimas į pozityvią intenciją, tampa mažais elgesio pokyčiais, kurie per laiką susideda į dideles transformacijas ir asmeninį augimą. 

   Leidimo metai: 2023

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti