Kelly McGonigal. Valios galia

 • Kelly McGonigal. Valios galia

  Kaina 14.50 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • Šioje knygoje jūs nerasite stebuklingų receptų, kaip įveikti savo silpnybes ar nepasiduoti už kiekvieno kampo tykančioms pagundoms. Tačiau rasite daugybę įdomių, patraukliai aprašytų valios mokslo tyrimų ir intriguojančių bei nesunkiai išbandomų valios ugdymo eksperimentų.

  Įdomybės iš valios mokslo srities:
  Valia – tai evoliucijos metu išsivystęs biologinis instinktas, kurį visi turime. Valia reikalinga tam, kad apgintų mus nuo mūsų pačių. Valia – tarsi raumuo, kuris nenaudojamas atrofuojasi, intensyviai naudojamas pavargsta, o treniruojamas sustiprėja.

  Intriguojantys ir nesunkiai išbandomi valios ugdymo eksperimentai:
  Atsipalaiduodami ar miegodami galime papildyti savo valios rezervą. Savitvarda ir savikontrole galime užsikrėsti, jei akiratyje turime užkrato nešiotoją – sugebantį susitvardyti ir save kontroliuoti žmogų.

  Kartu su autore kviečiame tapti valios mokslo tyrinėtojais ir savo valios ugdymo eksperimentatoriais.

  Knyga sudaryta pagal populiaraus Kelly McGonigal dėstomo kurso Stanfordo universitete medžiagą. Autorė pateikia naujausias psichologijos, ekonomikos, neurologijos ir medicinos mokslų įžvalgas. „Valios galia“ suteikia žinių, kaip žingsnis po žingsnio pasiekti užsibrėžtą tikslą, sustiprinti savikontrolę, iš esmės pakeisti savo gyvenimą, nesvarbu, norite numesti svorio, jaustis finansiškai nepriklausomi, atsikratyti streso ar amžino atidėliojimo, tapti geresniais tėvais ar išmokti sutelkti dėmesį.
  Mirolanda Trakumaitė
  „OVC Consulting“ vyr. konsultantė

  Kelly McGonigal – psichologė, JAV Stanfordo universiteto lektorė, apdovanojimą pelniusio mokslinio veikalo autorė. Ji yra tarptautinių bestselerių „The Joy of Movement“, „The Upside of Stress“, „Yoga for Pain Relief“, „The Willpower Instinct“ (Lietuvoje išleistas pavadinimu „Valios galia“) autorė. Jos darbai yra publikuoti 28 kalbomis. Nuo 2000-ųjų ji veda šokio, jogos ir grupinius užsiėmimus San Fransisko įlankoje.

  „Smagi ir lengvai skaitoma knyga, į dienos šviesą ištraukianti mokslininkų laboratorijose įgytą išmintį.“ – žurnalas TIME

  „Šią knygą nepaprastai įvertins tie, kurie nori išmokti iš tikrųjų pasiekti savo tikslus.“ – Jeffrey M. Schwartzas, medicinos daktaras, populiarių knygų „You Are Not Your Brain“ ir „Brain Lock“ autorius

  „Kokia išlaisvinanti knyga! Pagaliau visiems prieinama informacija, kaip ne kankinant save, o tik remiantis įkvepiančiais faktais išsiugdyti stiprią valią.“ – Geoffrey Colvinas, „Talent is Overrated“ autorius 

  Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2021-03-12, Formatas: 21,3x14,3x2,9,  Svoris: 520g. 

 • Alternatyvios prekės

  20.13 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti