Kepti žalieji pomidorai Vistlo stotelės kavinėje. Fannie Flagg

 • Kepti žalieji pomidorai Vistlo stotelės kavinėje. Fannie Flagg

  Kaina 17.37 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Briedis
 • Paprastas ir paveikus klasikinis romanas apie draugystę, lojalumą ir paslaptis.

  Veiksmas vyksta XX a. ketvirtojo dešimtmečio Amerikos pietuose. Dvi moterys: suvargusi, nuolat liūdna vidutinio amžiaus Evelina ir žilaplaukė ponia Tredgudė pasakoja savo gyvenimo istorijas.

  Tą dieną, kai nutrūktgalvė Idžė ir jos draugė Rūta Alabamoje atidarė jaukią Vistlo stotelės kavinę, miestelis visiškai pasikeitė. Šalį buvo apėmusi Didžioji depresija, tad kavinė daugeliui buvo tarsi antrieji namai. Čia buvo verdama puiki kava, siūloma pietietiškų kepsnių ant grotelių, mezgėsi meilės romanai ir skambėjo juokas. Pasitaikydavo net žmogžudysčių...

  Susipažinkite su to meto miestelio gyventojų istorijomis ar pagal pateikiamus receptus pasigaminkite Vistlo stotelės kavinės populiarių patiekalų – keptų žaliųjų pomidorų ar ko nors pikantiškesnio.

  Pagal šį romaną 1991 m. kino kompanija „Universal Pictures“ pastatė filmą „Fried Green Tomatoes“. Filmo scenarijus buvo nominuotas „Oskarui“ ir Amerikos rašytojų gildijos apdovanojimams. Pats romanas net 36 savaites buvo „The New York Times“ perkamiausių knygų sąraše.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius:408
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti