Kiekviena šeima turi savą istoriją. Julija Samuel

 • Kiekviena šeima turi savą istoriją. Julija Samuel

  Kaina 22.38 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Vaga
 • Britų psichoterapeutė ir knygų autorė Julia Samuel atsitraukia nuo savo malonės individualaus darbo su žmonėmis praktikos, kad atskleistų patirties ir įžvalgų, kurios išsigrynino psichoterapinių sesijų su įvairiomis šeimomis.

  Aštuonių šeimų  aštuoni atviri,jautrūs, tačiau išsilaisvinti, atleidimo ir dar tvirtesnės meilės viltį teikiantys pasakojimai, kurie atskleidžia bendras, daugumą šeimų siejančias problemas. Nuo netekties skausmo iki išėjimo iš namų, nuo skyrybų iki santykių su patėviais – knygos autorė aiškinasi, kaip tokios situacijos ir iš jų kylančios problemos gali būti paveldimos iš karto į kartą; siūlo būdus, kaip išvengti; pateikia dvylika šeimos gerovės etapų – nuo ​​produktyvaus ginčų sprendimų iki laiko skirto bendriems ritualams – padedančių kurti darnesnius šeimos tarpusavio santykius ir namų jausmą.

  „Kiekviena šeima turi savą istoriją“ – tai jaudinanti ir kartu raminanti meditacija, kuri po šeimoje išgyventų sunkumų ir traumų nušviečia kelią atleidimo, vilties, darnos ir meilės link. 

  Leidimo metai: 2023-02-28 , Puslapių skaičius: 352, Formatas: 21,5x14,5x3  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti