Kiškių sukilimas. Kazys Binkis

 • Kiškių sukilimas. Kazys Binkis

  Kaina 4.09 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Jotema
 • Kazio Binkio eiliuota pasaka „Kiškių sukilimas“ – klasika, su kuria užaugo kelios kartos vaikų. Poema pirmą kartą buvo išleista 1937-tais metais, nuo tada pasirodė daugybė naujų leidimų. Pastarasis iliustruotas nepaprastai nuotaikingomis dailininkės Editos Žumbakytės iliustracijomis.

  Eiliuota pasaka susideda iš didaktinių eilėraščių, turinčių savo atskirus pavadinimus, iš kurių galima nuspėti poemėlės turinį, pavyzdžiui, „Pilkis ilgaausis“, „Šaulys ir skalikai“, „Kiškio gyvenimas“, „Žvairys – karys“, „Kautynės“, „Taika“, „Baisiausias priešas“ ir kt. Galiausiai šie eilėraštukai susidėlioja į vientisą, nuoseklią istoriją apie kiškius ir jų kovą su medžiotojais.

  Kazio Binkio eilės dinamiškos, ekspresyvios, jose gausu komizmo. Skaitytojai vietomis juoksis, o vietomis užgniaužę kvapą lauks kaip toliau vystysis siužetas ir kaip seksis istorijų veikėjams. Poetas patrauklia forma žeria pamokymus apie svarbias vertybes, parodo, kad drąsa bei ryžtu galima nugalėti įvairiausias negandas. Knygoje keliama gamtosaugos idėja ir autorius skaitytojams primena, kad reikia mylėti visas gyvas būtybes. „Kiškių sukilimas“ – vaikų literatūros klasika, kurios temos vis dar aktualios net ir šiandien.

  Skaitydami poemą vaikai susidurs su daug įdomių žodžių ir ištiktukų, tarmiškų išsireiškimų, kurie sklandaus rimo dėka yra gerai įsimenami ir praturtina žodyną. 

  Puslapių skaičius: 32, Leidimo metai: 2019-01-25, Formatas: 29x23x0,8, 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti