Zuikis Puikis. Eduardas Mieželaitis

 • Zuikis Puikis. Eduardas Mieželaitis

  Kaina 11.25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Odilė
 • „Zuikis puikis“ – poeto Eduardo Mieželaičio eiliuota pasaka, kuri vyresniems skaitytojams sukels nostalgiją, o vaikams patiks skaityti apie smagius pagrindinio veikėjo nuotykius. Iš istorijos yra ko pasimokyti!

  Zuikiui koją kiša įvairios vilionės. Jam norisi vartytis tarp gėlių, užkandžiauti kopūstais, pamiegoti. Mokinuką lengvai suvilioja ir lapė, įtikinusi, kad šokti daug smagiau nei eiti į mokyklą.

  Zuikis savo pirmą mokslų dieną tiek visko patyrė! Tačiau į mokyklą taip ir nenuėjo. Kitą dieną išsigandęs pats pirmas stovėjo prie mokslo įstaigos durų, tačiau tai jo neišgelbėjo nuo dvejeto. Kol jis linksminosi su lape ir ežiuku, kiti mokiniai išmoko skaityti. Raudonuodamas iš gėdos Zuikis pasižadėjo tapti stropiu ir sąžiningai mokytis.

  Eduardo Mieželaičio poema „Zuikis puikis“ – pamokanti. Ją skaitydami vaikai supras, kad neverta pasiduoti įvairioms pagundoms, nes už tai reiks sumokėti. Svarbu siekti savo tikslų ir nesiblaškyti. Šį knygos leidimą nuostabiais piešiniais iliustravo dailininkas Vaclovas Kosciuška. 

   Puslapių skaičius: 24, Leidimo metai: 2020-09-02, Formatas: 28x22x1,2 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti