Klaida, 1941 metai. Aleksandras Gogunas

 • Klaida, 1941 metai. Aleksandras Gogunas

  Kaina 23.89
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Briedis
 • Šioje knygoje, pasakojančioje apie Stalino ketinimus užkariauti Europą ir nušviečiančiąją daugiau mažiau istorijos temų, pateikiami pastarųjų dviejų dešimtmečių straipsniai ir interviu su Antrojo pasaulinio karo ekspertais, Sovietų Sąjungos totalitarizmo žiniomis.

  Paskutiniame skyriuje publikuojami anksčiau neskelbti Vokietijos, Rusijos, Ukrainos, Moldovos archyvų dokumentai apie 1941 metų įvykius, Kremliaus šeimininko sumanymus ir siekius.  

  Taip pat pateikiama Rumunijos specialiųjų tarnybų ir NKVD pranešimų, Raudonosios armijos ir laivyno žvalgybos bei operatyvinio planavimo dokumentų, Trečiojo reicho diplomatų pranešimų, karo dalyvių atsiminimų, kitų anksčiau nežinomų tos epochos liudijimų, pavyzdžiui, Stalino nurodymas dėl Lenkijos SSR sukūrimo jau 1939 metais.

  1941 m. birželio 22 d. Vokietijos kariuomenės užgriuvo Sovietų Sąjungą triuškinamuoju smūgiu. Praėjo 80 metų, bet ginčai neimsta. Atrodytų, dėl ko ginčytis? Dar pirmoje klasėje mokytoja Marjivana kiekvienam iš mūsų aiškiai išdėstė, liepė išmokti atmintinai ir raiškiai padeklamuoti: „Vasaros naktį, auštant, Hitleris davė įsakymą savo kariuomenei ir vokiečių kareivius prieš sovietinius žmones visus, viskas tai reiškia – prieš mus.“ galutinai aišku ir paprasta. : ėmė Hitleris ir įsakė. Tačiau įsižiūrėjus, regis, toks jau aiškus vaizdas darosi neryškus. Kuo labiau domimės, tuo daugiau klausimų kyla. Ir reikia turėti drąsos tuos klausimus pateikti bent jau sau. Ryžtingas tyrinėtojas Aleksandras Gogunas narsiai stoja į durtynes ​​su Kremliaus oficialia propaganda. Jis kelia klausimą,

  Gogunas parašė knygą, kuri bus smerkiama, jam ant galvos pasipils įžeidinėjimų ir prakeiksmų lavina, bet niekam nepavyks paneigti jo išvadų, sumenkinti jo atradimų reikšmės.

  Viktoras Suvorovas, knygos „Ledlaužis“ autorius

   

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 368, Formatas: 24,5x17,5x2,6  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti