Kodėl, po velnių, negaliu pasikeisti? Gabija Toleikytė

 • Kodėl, po velnių, negaliu pasikeisti? Gabija Toleikytė

  Kaina 22.48 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Baltos lankos
 • Ne vienas iš mūsų norėtų pasikeisti – mažiau nerimauti, galbūt numesti svorio, būti atviresni megzdami asmeninius santykius ar ryžtingesni darbe. Tačiau bet kuris svarbus pokytis neretai būna sudėtingas, reikalauja daug fizinių ir psichologinių pastangų.

  Anot dr. Gabijos Toleikytės, „dauguma mūsų gyvenimo problemų kyla tada, kai nepripažįstame tikrovės ir planuojame pagal tai, kokie norėtume būti, o ne kokie iš tiesų esame“. Tad, norint pasikeisti, pirmiausia būtina pažinti ir perprasti save. Remdamasi naujausiais neuromokslų tyrimais, dr. G. Toleikytė šioje knygoje pasakoja, kaip veikia mūsų smegenys ir kokią įtaką jos daro mūsų kasdienei elgsenai: įpročiams, emocijoms, asmenybei, santykiams ir bendravimui.

  Pasitelkdama aibę realių, praktinių pavyzdžių, dr. G. Toleikytė knygoje „Kodėl, po velnių, negaliu pasikeisti? Neuromokslininkės patarimai, padėsiantys suprasti, kad Tu gali“ parodo:

      • ko reikia smegenims, kad galėtume prisijaukinti naujus įpročius;

      • kaip sustiprinti savo motyvaciją, turinčią kone stebuklingos galios;

      • kaip išlaikyti tvirtus, visaverčius santykius;

      • aštuonis emocijų tipus ir kaip juos valdyti;

      • nesunkių būdų pagerinti produktyvumą.

  Šis įkvepiantis ir pamokomas savigalbos vadovas „Kodėl, po velnių, negaliu pasikeisti? Neuromokslininkės patarimai, padėsiantys suprasti, kad Tu gali“ atvers akis ir taps nepamainomu pagalbininku žengiant saviugdos keliu.

  Dr. Gabija Toleikytė – neuromokslininkė, dėstytoja. Daktaro disertaciją ji apsigynė Londono universiteto koledže, Jungtinėje Karalystėje, taip pat yra įgijusi verslo lavybininkės (angl. coaching) kvalifikaciją.  

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 288, Formatas: 15x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti