Komisaras Letena. Plaukuota byla. Katja Reider

 • Komisaras Letena. Plaukuota byla. Katja Reider

  Kaina 13.49 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Kas šauniausias policijos šuo? Be abejo, Pipiras, visiems nusikaltėliams pažįstamas komisaro Letenos vardu! Šįkart jo laukia itin plaukuota byla. Kažkas pagrobė kilmingą ir labai brangią KATĘ. Komisaras Letena nėra pats didžiausias šių murkiančių ir naguotų būtybių gerbėjas... Bet vis tiek mielai skuba į pagalbą!

  Kuo ši knyga naudinga:

  - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

  - Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius

  - Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

  - Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

  Jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams skirta vokiečių rašytojos Katjos Reider detektyvinių pasakojimų serija apie policijos šunį komisarą Leteną ir jo šeimininką policininką Paulį – smagus galvosūkis jaunajam skaitytojui. Kiekvienoje istorijoje policininkas ir šaunusis šuo aiškinasi vis kitą nusikaltimą ar tvarkos pažeidimą, taip supažindindami vaikus su policijos darbu, tarnybinių šunų gebėjimais ir sumaniais būdais spręsti kasdienes bylas. Šįkart komisaras Letena aiškinasi paslaptingą kilmingos katės dingimo istoriją. Kas galėjo ją pagrobti tiesiai iš parodos? Jaukiai vokiečių dailininko Dirko Hennigo iliustruotos detektyvinės istorijos ugdo vaikų pastabumą, įžvalgą ir teisingumo jausmą.

  Knyga priklauso serijai „Aš skaitau!“ – tai patrauklūs, įdomūs ir lengvai skaitomi kūriniai, skirti paskatinti vaikus susidomėti knygomis ir su malonumu lavinti skaitymo bei kalbinius įgūdžius. Įtraukiančios istorijos, lengvai parašytas tekstas, neilgi sakiniai, kiek didesnis šriftas, humoras, nuotykiai ir vaiko akiai malonios iliustracijos

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 80, Formatas: 16x23  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti