Konstruktorius Kelio volas

 • Konstruktorius Kelio volas

  Kaina 8.94 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alexander
 • JAUNASIS KONSTRUKTORIUS – tai konstruojamų žaislų serija. Kiekvienas modelis surenkamas iš skirtingų formų ir matmenų metalinių detalių, naudojant spalvotus plastmasinius elementus. Šie žaislai lavina motoriką, techninius įgūdžius, erdvinį mąstymą, ugdo kantrybę. Metalinis konstruktorius – puikus žaislas būsimam inžinieriui!

  Metalinis konstruktorius: „WHOPPER. Kelio volas“

  Detalių skaičius: 138

  Rinkinyje yra surinkimo instrukcija ir reikiami įrankiai.

  Modelio surinkimo žingsniai pavaizduoti instrukcijos piešiniuose ir sunumeruoti eilės tvarka. Kai kuriuose piešiniuose raidėmis gali būti nurodyti žingsnio etapai ir jų eiliškumas.

  Pasitelkus vaizduotę ir kūrybiškumą, iš rinkinyje esančių detalių galima surinkti ne tik instrukcijoje nurodytą modelį, bet ir kitus daiktus. Norėdami sukurti ką nors dar įdomesnio, detales iš skirtingų šios serijos rinkinių tarpusavyje galite įvairiai maišyti ir jungti.

  Jei modelis bus surenkamas ne vieną kartą ir juo bus žaidžiama, konstruojant rekomenduojame naudoti spyruoklines poveržles. Poveržlę reikia uždėti ant varžto prieš prisukant veržlę. Taip surinktas modelis bus stabilesnis ir atsparesnis deformacijoms. Spyruoklinių poveržlių galima nenaudoti, jei surinktas modelis bus naudojamas kaip eksponatas.

  Numatomas surinkimo laikas: nuo 60 minučių iki 2–4 valandų.

  Metalinis konstruktorius – puiki dovana kūrybingiems vaikams!

  Rekomenduojamas žaidėjų amžius: 8+  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti