Kūrėjo kelias. Julia Cameron

 • Kūrėjo kelias. Julia Cameron

  Kaina 14.77 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Knyga įkvepianti jus kurti.

  Knyga „Kūrėjo kelias“, pirmą kartą JAV išleista 1992 m., iki šiol laikoma vienu iš šimto pačių geriausių saviugdos vadovų. Technologijų pažangos, automatikos ir niveliacijos amžiuje „Kūrėjo kelias“ sušvyti naujai ir padeda suvokti, kad kūryba – ne tik aukštesniųjų jėgų mums duotos galios, bet ir kasdienės pratybos, tam tikras susitarimas su savo vidiniu „aš“.

  Knyga naudinga pradedantiems ir jau aktyviai kuriantiems žmonėms. Ji ne tik įkvepia ir skatina kūrybinę saviraišką, bet ir siūlo konkrečius, išbandytus metodus. „Kūrėjo kelias“ skiriama visiems, norintiems pasisemti įkvėpimo, atrasti naujų idėjų ir tobulėti kasdien.

  Per dvylika turiningų savaičių, skirdami laiko sau, užsirašydami ir apmąstydami svarbiausias mintis, palengva atgaivinsite kūrybingumą ir išsivaduosite iš įvairių vidinių kliūčių. Klaidingus įsitikinimus, baimę, kompleksus, pavydą, kaltę ir kitus neigiamus jausmus ilgainiui pakeis pasitikėjimas savimi ir produktyvumas.

  „Kaip sužinoti, ar jūsų kūrybiškumas užgniaužtas? Geras požymis yra pavydas. Ar yra menininkų, kuriais piktinatės? Ar sakote sau: „Galėjau tai padaryti, jei tik...“ Ar sakote sau, kad jei tik rimtai pasižiūrėtumėte į savo kūrybinius išteklius, galėtumėte:

  • Nebesakyti sau: „Jau per vėlu.“

  • Nebelaukti, kol uždirbsite užtektinai pinigų, kad darytumėte tai, ką iš tikrųjų mėgstate.

  • Nebesakyti sau: „Tai tik mano ego“, kai imate ilgėtis kūrybingo gyvenimo.

  • Nebesakyti sau, kad svajonės tėra tik svajonės, o jūs turėtumėte būti praktiškesni.

  • Nebebijoti, kad jūsų šeima ir draugai pamanys, jog išprotėjote.

  JULIA CAMERON, kurią „New York Times“ pavadino Permainų karaliene, 1992 m. inicijavo judėjimą, kuris įtraukė kūrybingumą į populiarųjį diskursą – į meną, verslą, kasdienį gyvenimą. Pripažintų bestselerių autorė yra parašiusi daugiau kaip keturiasdešimt grožinės ir negrožinės literatūros knygų, kuria poeziją, dainas, filmus ir teatro pjeses.

  Cameron grindžia metodus ne teorinėmis žiniomis, o praktika. Kūrybingumo krikštamote ar vyriausiąja žyne dažnai vadinama autorė save vertina kaip „bazinį pavyzdį, sukurtą savo pačios įrankiais“. Šiuo metu „Kūrėjo kelias“ yra išverstas į daugiau kaip keturiasdešimt kalbų, parduota daugiau nei penki milijonai knygų kopijų.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 272, Formatas: 17x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti