Laikraščių mergaitės. Alex Smith

 • Laikraščių mergaitės. Alex Smith

  Kaina 15.75 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Terra publica
 • Taip ir nesugebėjęs išnarplioti savo žmonos dingimo bylos, detektyvas Robertas Ketas su trimis dukterimis persikelia į Noridžą, tikėdamasis, kad gyvenimas mažame miestelyje padės jiems visiems atsigauti. Tačiau ramaus gyvenimo lūkestis pasirodo tesąs iliuzija. Mieste pradingsta dvi mergaitės ir panašu, kad prie to bus prisidėjęs serijinis žudikas.

  Detektyvas Ketas atsiduria įvykių epicentre ir ima narplioti vieną sudėtingiausių savo bylų. Bylą, kuri galbūt atskleis, kas nutiko jo žmonai...

  Siaubingi įvykiai prikausto dėmesį, o netikėti siužeto posūkiai iki pat knygos „Laikraščių mergaitės“ galo verčia spėlioti, kaip viskas baigsis... Tarptautinis Amazon.com bestseleris Nr. 1, iki šiol parduota daugiau nei milijonas egzempliorių.

  Pirmąją savo knygą Alexas Smithas parašė būdamas šešerių. Knyga nebuvo itin gera, tačiau joje buvo išgalvotų pabaisų. Detektyvuose apie Robertą Ketą jų taip pat yra, tik šios žmogiškesnės, todėl dar baisesnės. Be detektyvų, autorius yra parašęs ir trylika vaikams bei paaugliams skirtų knygų (jos pasirašytos visu vardu – Alexander Gordon Smith). Tarp jų yra ir bestseleriu tapusi knygų serija „Pabėgimas iš krosnies“, mėgstama milijonų skaitytojų visame pasaulyje ir netrukus tapsianti kino filmu. Autorius gyvena Noridže (Jungtinėje Karalystėje) su žmona ir trimis dukromis. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje alexsmithbooks.com.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 304
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti