Lietuvos gyvūnų didžioji knyga. Selemonas Paltanavičius

 • Lietuvos gyvūnų didžioji knyga. Selemonas Paltanavičius

  Kaina 18.88 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Debesų ganyklos
 • Selemonas Paltanavičius – garsus gamtininkas ir knygų autorius. Jo knygos vaikams ir suaugusiems visada sulaukia palankių atsiliepimų ir yra noriai skaitomos. „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ – leidinys skirtas tiek dideliems, tiek mažiems.

  „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ – žinynas, kuriame smagiai ir informatyviai pavaizduota mūsų šalies fauna. Selemonas Paltanavičius šią knygą sukūrė visai šeimai. Jos veikėjai – Lietuvos gyvūnija, kurios gyvenimas neįtikėtinai įdomus. Autorius savo pasakojimą pradeda nuo pačių mažiausių gyvūnų ir baigia tokiais, kurių kelyje atsidurti niekas nenorėtų.

  Žinyne „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“ skaitytojai galės apžiūrėti bei perskaityti įdomių faktų apie daugiau nei šimtą penkiasdešimt gyvūnų rūšių. Dar daugiau jų autorius Selemonas Paltanavičius aptarė trumpiau.

  Kokių faktų tikėtis iš knygos? Rašytojas pradeda nuo trumpos teorijos apie pasaulio gyvūniją. Ar žinojote, kad yra aprašyti apie trys milijonai gyvūnų rūšių, tačiau tikėtina, kad dar daugiau jų neatrasta. Kiekviena gyvūnų rūšis užima tam tikrą ekologinės grandinės vietą. Ir nepriklausomai nuo dydžio – visi yra savarankiški organizmai. Selemonas Paltanavičius trumpai pamini ir klasifikavimo teoriją, tiksliau tai, kokio susitarimo laikosi mokslininkai rengdami įvairių gyvūnų aprašymus.

  Knygoje daug įdomybių. Pavyzdžiui, rašytojas detalizuoja, kaip skirstomi mūsų šalies ropliai ir nuotraukose vaizduoja jų skirtumus. Selemonas Paltanavičius į savo žinyną įtraukė daug nenuobodžių ir įdomių faktų. Ar žinojote, kad lydekos dantys atgręžti į vidų, kad iš nasrų neišsprūstų grobis? O ar nustebins faktas, kad Lietuvoje gyvenantys kiškiai nevalgo daržovių? Jiems neįsiūlysite nei kopūstų, nei morkų. 

   Puslapių skaičius: 240, Leidimo metai: 2020-08-04, Formatas: 29,7x21x2,5 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti