Lietuvos paukščių pažinimo vadovas. Vytautas Jusys, Liutauras Raudonikis, Saulius Karalius

 • Lietuvos paukščių pažinimo vadovas. Vytautas Jusys, Liutauras Raudonikis, Saulius Karalius

  Kaina 19.54 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Lututė
 • „Lietuvos paukščių pažinimo vadovas“ – informatyvi knyga mėgėjams ir profesionalams, kurie nori pažinti mūsų šalies paukščius. autorių Vytauto Jusio, Liutauro Raudonikio ir Sauliaus Karaliaus parengtas leidinys gausiai iliustruotas.

  Ar daug paukščių pažįstate? Balandis, varna, zylė, žvirblis, o kas gi tas žalias paukščiukas apsilankęs lesyklėlėje? O gal įdomu sužinoti, kokį paukštį matėte savaitgalio išvykos metu? Ar žinote, kiek ančių rūšių gyvena Lietuvoje ir kokius plėšriuosius paukščius galime sutikti mūsų miškuose? Visus atsakymus rasite autorių Vytauto Jusio, Liutauro Raudonikio ir Sauliaus Karaliaus knygoje apie gamtą „Lietuvos paukščių pažinimo vadovas“.

  Leidinio rengėjai aprašė visus iki 2019-tų metų pabaigos Lietuvoje užfiksuotus paukščius. Iš viso jų yra 399 rūšys. Ankstesnis knygos „Lietuvos paukščių pažinimo vadovas“ leidimas buvo parengtas 2012-tais metais. Per tą laiką mūsų šalyje pastebėtos dar devyniolika rūšių paukščių, kurių aprašymais ir nuotraukomis papildyta knyga. Naujo leidimo turinys taip pat pakeistas į patogesnį mėgėjams. Leidimas papildytas ir naujomis, kokybiškesnėmis nuotraukomis bei aktualia informacija. Autoriai Vytautas Jusys, Liutauras Raudonikis ir Saulius Karalius teigia, kad tai iš esmės naujai parengtas informacinis leidinys.

  Knyga pritaikyta ir pradedantiesiems, ir pažengusiems gamtininkams bei žmonėms, kurie daug laiko praleidžia gamtoje. Iliustracijų gausa leidžia lengvai atpažinti matytą paukštį, kad ir kokioje situacijoje jį pastebėjote, taip pat nuotraukos padės identifikuoti sparnuočių lytį ar amžių. 

  Išleidimo metai: 2020
  Knygos puslapių skaičius: 224
  Formatas: 17x24

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti