Kęstutis Kazimieras Vilkonis. Lietuvos žaliasis rūbas

 • Kęstutis Kazimieras Vilkonis. Lietuvos žaliasis rūbas

  Kaina 15.25 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Lututė
 • „Lietuvos žaliasis rūbas“ – viena naudingiausių gamtos pažinimų knygų. Ši autoriaus Kęstučio Kazimiero Vilkonio monografija rekomenduojama visiems pedagogams, mokiniams, studentams bei gamtos entuziastams, kurie nori geriau susipažinti su nepaprastai turtinga Lietuvos augalija. Taip pat leidinys pravers gamtosaugininkams, ūkininkams bei kitiems specialistams, savo darbe susiduriantiems su poreikiu pažinti augalus.

  Kęstutis Kazimieras Vilkonis parengė išsamų atlasą. Teigiama, kad Lietuvoje galima aptikti apie du tūkstančius įvairių augalų. Autorius aprašė daugiau nei tūkstantį šešis šimtus, tad didžiąją daugumą kasdienybėje sutinkamos floros šioje knygoje tikrai rasite.

  Monografijoje „Lietuvos žaliasis rūbas“ medžiaga išdėstyta organizuotai ir nesudėtingai: visos šeimai priklausančios rūšys yra šalia, todėl nesunku augalus palyginti, pamatyti visus skirtumus bei panašumus.

  Rengdamas knygą „Lietuvos žaliasis rūbas“ autorius aprašė svarbiausias augalų atpažinimo ypatybes bei aprašė jų savybes. Leidinys kokybiškai iliustruotas, todėl bus naudingas visiems, kurie nori susipažinti su augalų rūšių gausa bei suprasti esminius vienos šeimos augmenijos skirtumus. Išsamiai monografijai gerų žodžių negaili ne tik mėgėjai, bet ir Kęstučio Kazimiero Vilkonio kolegos botanikai.

  Rengdamas knygą autorius turėjo tikslą paskatinti žmones domėtis savo šalies aplinka. Juk nuvykę atostogauti į svečias šalis daugelis atkreipia dėmesį į vietinius augalus bei gyvūnus, tačiau dažnai nepažįsta mūsų miškų ir pievų augalijos. Visa informacija knygoje pateikiama taip, kad būtų aiški ne tik mokslininkams, bet kiekvienam ją atsivertusiam žmogui: tiek moksleiviams, tiek žygeiviams ar stovyklautojams, tėvams ir mokytojams.

  Didžiąją dalį augalų Kęstutis Kazimieras Vilkonis fotografavo pats, todėl gerokai užtruko, kol parengė tokį išsamų atlasą su 1600 aprašymais. Medžiagą autorius ruošė apie septynis metus. „Lietuvos žaliasis rūbas“ – viena geriausių knygų šioje kategorijoje. 

  Išleidimo metai: 2020
  Knygos puslapių skaičius: 408
  Formatas: 16x22 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti