L.J. Ross. Longstounas

 • L.J. Ross. Longstounas

  Kaina 4.91 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Jotema
 • Jūrų archeologas ir profesionalus naras Ijanas Takeris, grįžęs iš paskutinio plaukiojimo ledinėje Šiaurės jūroje, džiūgaudamas paskelbia, kad pagaliau po daugybės nesėkmingų paieškos metų surado nuskendusio senovinio vikingų laivo nuolaužas. Tačiau jau kitą rytą vyro kūnas aptinkamas ant uolų Longstouno švyturio papėdėje, o jo kateris dingęs.Kas tai — nelaimingas atsitikimas? O gal kas nors, nugirdęs apie Takerio atradimą, panoro pasilikti viską sau.

  Į nuostabaus grožio Syhauzo žvejų kaimelį atvykęs vyresnysis inspektorius Rajenas žino, kad ši vietovė sutraukia daugybę narų ir archeologų, trokštančių rasti ir ištirti sudužusį laivą. Yra ir tokių, kurie norėtų išgrobstyti senovines vertybes. Todėl įtariamųjų gali būti daug.

  O kai netrukus kaimelyje įvykdoma žiauri žmogžudystė, Rajenas pirmiausia privalo išsiaiškinti, ar šios dvi mirtys susijusios. Pradėdamas vietos gyventojų apklausą, vyresnysis inspektorius susiduria su neįveikiama paslapčių ir melo siena. Tam, kad atskleistų tiesą, Rajenas privalo panerti į aplinkinių širdis ir išsiaiškinti, kas slepiasi jų gelmėje... 

   Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2022-04-19, Formatas: 22x15x2,8 , Svoris: 700g

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti