Lyderystės strategijos ir taktika. Jocko Willink

 • Lyderystės strategijos ir taktika. Jocko Willink

  Kaina 8.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Liūtai ne avys
 • „USA Today“ bestseleris

  Kariuomenės lauko statuto instrukcijos pateikiamos paprastai, aiškiai ir išsamiai, kad kareiviai galėtų įvykdyti jiems paskirtą misiją. Civiliams skirtose knygose pateikiama daug įvairių informacijos: nuo instrukcijų, kaip sutvirtinti pratekantį čiaupą, iki žinių, kaip sukurti efektyvią sporto programą ar iškepti gardų kepsnį.

  Bet ką daryti jus paaukštino ir dabar, jei vadovaujuosi savo buvusiomis kolegomis? O jei jūsų nepaaukštins, nors to seniai trokštate? Kaip apsišaukėlio sindromą, kai nesate įsitikinęs, kad gali vadovauti? Ar kaip vadovas tinkamai baudžiate? Ar skatina savo darbuotojus? Kaip kuriate tarpusavio pasitikėjimą su kitais, su savo vadovais ir savo pavaldiniais? Kaip taktiškai ir pozityviai pateikia reikiamą kritiką ir aukštesniajai, ir žemesniajai vadovavimo grandžiai?

  Visi šie klausimai susiję su lyderyste – daugiausia pastangų reikalaujančia žmonių veikla. Nors yra knygų, kuriose pateikiami pamatiniai lyderystės principai, pvz., „Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai“ arba „Vadovavimo dichotomija“, dar nėra išleistas vadovavimo lauko statutas – aiškus, realiomis situacijomis paremtas, pragmatinis veikimo vadovas, kurį kiekvienas galėtų dalyvauti akimirksniu .

  Bent nebuvo iki dabar. „Lyderystės strategijos ir taktika“ paaiškina, kaip lyderystės teoriją greitai transformuoja į pritaikomą strategiją, ir tada šie lyderystės principai naudojami taktiniame lygmenyje. Ši knyga – sprendimas visų lygių vadovams: taip jie ne tik suvoks lyderystės žaidimą, bet ir išmoks jį žaisti bei laimėti. 

  Leidimo metai: 2021, Puslapių skaičius: 304, Formatas: 20x13,5x2  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti