Mąstyk ir būk turtingas. Napoleonas Hilas

 • Mąstyk ir būk turtingas. Napoleonas Hilas

  Kaina 12.92 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Luceo
 • Tai yra pati populiariausia iš Napoleono Hilo knygų. Parašyta Didžiosios depresijos metais (1937), ji įvairiomis kalbomis buvo išleista daugiau nei dvidešimties milijonų tiražu.

  Autorius tvirtina, kad didžioji dalis žmonių nesuvokia, ko jie iš tikrųjų siekia ir kokie yra jų tikslai. Todėl žmonėms reikia patikimo vedlio bei patarėjo.

  Šis knygos leidimas kaip tik pritaikytas šiandieniniam skaitytojui, kuris, pavargęs nuo nuolatinio streso, ieško atsakymo į klausimus, kokios yra profesinės sėkmės paslaptys. „Mąstyk ir būk turtingas“ - gausiais pavyzdžiais paremtas sąmoningo turtėjimo vadovėlis, kurį daug neįtikimai turtingų žmonių vertina kaip savo sėkmės katalizatorių.

  Suklestėk per metus

  Tai 52 labai paprastos ir nuoširdžios Napoleono Hilo sėkmės pamokos. Iš tikrųjų jos tokios nesudėtingos, kad dažnas jas perskaitęs nustemba: „Kodėl aš to nesupratau pats?“

  Kiekvieną savaitę jums siūloma viena pamoka. Savaitė – tai tas laikas, per kurį gauta pamoka įsitvirtins sąmonėje ir leis jums bent truputėlį pakoreguoti savo elgesį – visų pirma profesinės veiklos srityje. 

  Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2022-10-10, Formatas: 22x14,5x2,8 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti