Antanas Apynis, Marius Zakarevičius, Rokas Tamošiūnas. Matematikos užduotys 5 klasei .Serija SPĖK

 • Antanas Apynis, Marius Zakarevičius, Rokas Tamošiūnas. Matematikos užduotys 5 klasei .Serija SPĖK

  Kaina 5.00 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Šviesa
 • Serijos „Spėk“ tikslas – lavinti matematinio raštingumo ir skaitymo gebėjimus jau nuo penktos klasės.

  Šioje knygelėje pateikiama aktualių, įdomių realaus gyvenimo uždavinių, kurie apima visas penktos klasės matematikos turinio sritis. Užduotyse gausu situacijų, kuriose matematika taikoma paprastiems ir gana sudėtingiems reiškiniams aiškinti ir prognozuoti. Siekiant išlaikyti mokinių susidomėjimą ir motyvaciją, užduotys Pratybų sąsiuviniai papildo vadovėlio medžiagą įdomiomis užduotimis, padeda atlikus testus, įsivertinti žinias ir gebėjimus. Mokiniai pasitikrina testų atsakymus, užpildo įsivertinimo lenteles. Tai puiki pagalbinė priemonė, padėsianti efektyviai diferencijuoti mokinių darbą per pamokas ir patikrinti jų žinias tikslingai nėra dėliojamos sunkėjimo tvarka. Apgalvota patarimų sistema, kurios paskirtis – ne tik mokyti, bet ir padėti / skatinti mokytis. Leidinyje gausu žaismingų iliustracijų.

  Serija „Spėk“ nėra susijusi su konkrečiu vadovėliu, todėl tinka kaip papildoma mokymo(si) priemonė. Įdomių uždavinių čia gali rasti ne tik penktokai, bet ir aukštesniųjų klasių mokiniai.

  Leidinyje pasikartoja „Spėk“ motyvas, kurio svarbiausias tikslas – lavinti matematinę juslę ir skatinti susimąstyti apie uždavinio esmę tiek prieš pradedant jį spręsti, tiek įsivertinant pabaigoje. 

   Puslapių skaičius: 80, Leidimo metai: 2015-09-07, Formatas: 29x21x0,5 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti