Mažasis elementorius

 • Mažasis elementorius

  Kaina 9.16 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Šviesa
 • Juozo Danilavičiaus knyga „Mažasis elementorius. Mokausi skaityti“ yra skirta visiems mažyliams, kurie nori kuo greičiau susipažinti su raidėmis. Vaikas svajoja išmokti skaityti? Nevaržykime jo norų! Ši žaisminga mokomoji knygelė taps puikiu draugu!

  Vaikai skirtingi ir noras pagaliau patiems perskaityti, kas rašoma mylimiausiose knygelėse, ateina nevienodu metu. Vienas skaityti svajoja jau ketverių, o kitas nerodo noro susipažinti su raidėmis, kol nepradeda lankyti mokyklos. Knyga „Mažasis elementorius. Mokausi skaityti“ tiks visiems.

  Atsivertę šį mokomąjį leidinį vaikai susipažins su visomis lietuvių kalbos raidėmis. Kiekviena naujai išmokta raidė priartina prie svajonės skaityti ir suteikia pasitikėjimo savimi. Žaismingai pateikiama informacija ne tik moko raidžių, bet ir skatina jas ištarti, išskirti raides iš įvairių garsų. Autorius pateikė įvairių pratimų ir užduočių, kurios padės sustiprinti garsinį suvokimą.

  Juozas Danilavičius parengė užduočių, kurios skatina perskaityti paprastus žodžius skiemenimis, taip pat po truputį skaityti neskiemenuojant ir jungti žodžius į sakinius ar net ilgesnius tekstus. Žingsnis po žingsnio ir nė nepastebėsite, kad mažylis jau skaito, o mokymasis jam buvo pramoga.

  „Mažasis elementorius. Mokausi skaityti“ naudingas ir tuo, kad plečia mažų vaikų žodyną bei padeda ugdyti jų kalbą. Užduočių pabaigoje galima įvertinti savo pasiekimus.

  Knyga patiks visiems smalsiems ir žingeidiems vaikams. Jie nagrinės iliustracijas, matys kaip atrodo rašytinės ir spausdintinės raidės.

  Leidimo metai: 2021, Puslapių skaičius: 80, Formatas: 20x29  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti