Mažasis vandenis. Otfrydas Proisleris

 • Mažasis vandenis. Otfrydas Proisleris

  Kaina 13.88 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Vandenių šeimai iš malūno tvenkinio gimė mažylis! Berniukas, tikras pramuštgalvis, greitai auga ir vienas pats leidžiasi tyrinėti tvenkinio, o jį visur lydi jo draugas karpis Ciprinas. Netrukus mažasis vandenis ima smalsauti, kas dedasi ant kranto. Nenuorama negali atsistebėti, koks įdomus pasaulis virš vandens ir kokie tie žmonės keistuoliai. Jis netgi susidraugauja su keliais žmonių berniukais!

  Pradedantiems skaitytojams pritaikytų klasikos kūrinių serijos pirma knyga „Mažasis vandenis“, skirta vaikams nuo 5 metų.

  „Mažasis vandenis“:

      • Didelės raidės pradedantiesiems skaityti ir paveikslėliai kiekviename puslapyje.

      • Daugybė galvosūkių leis ne tik atsipūsti nuo skaitymo, bet ir žaidžiant išmokti naujų dalykų.

      • Istorija nesudėtinga, smagi, daug juokingų situacijų.

      • Supaprastintas ir sutrumpintas klasikos kūrinio tekstas.

  Otfriedas Preußleris (1923–2013) – vokiečių pedagogas ir vienas žymiausių vaikų rašytojų. Jis parašė per trisdešimt knygų, kurios buvo išverstos į daugybę kalbų. Rašytojo kredo: „Gyvenimas ir džiaugsmas – dalykai, kurie suaugusiųjų pasaulyje, deja, ne visada būna greta, tačiau vaikystėje jie turėtų būti sinonimai.“ Todėl jis rūpinosi, kad visos jo knygos būtų nepaprastai smagios ir vaikams suteiktų daug džiaugsmo.

  Thorstenas Saleina (g. 1970) po studijų dirbo grafikos dizaineriu, tačiau galiausiai suprato, kad didžiausia jo aistra – iliustravimas, todėl dabar kuria iliustracijas tiek vaikų, tiek suaugusiųjų knygoms.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 80, Formatas: 17x24, kieti viršeliai  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti