Medicinos mediumas. Anthony William

 • Medicinos mediumas. Anthony William

  Kaina 17.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Mijalba
 • Tūkstančiai žmonių sulaukė jo pagalbos tuomet, kai niekas jau nebegalėjo padėti. Įspūdingais ir, svarbiausia, veiksmingais gydymo metodais ir stebuklingu talentu garsėjantis Anthony William savo paslaptis atskleidžia knygoje „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“.

  Kai sergate ir gydytojai negali jums niekuo padėti, ar galite sau leisti laukti 20 metų, kol medicinos mokslas patobulės ir bus atrasta tikroji jūsų negalavimo priežastis bei būdai jį gydyti? Ar norėtumėte, kad tiesiog būtų kažkas, kas galėtų jums padėti atsigauti ir pasveikti čia ir dabar?

  Knygoje „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ autorius aptaria visiškai natūralius sprendimus daugybei mus kankinančių ligų, tokių kaip Laimo liga, fibromialgija, antinksčių nuovargis, lėtinis nuovargio sindromas, hormonų disbalansas, Hašimoto liga, išsėtinė sklerozė, depresija, neurologinės ir autoimuninės ligos, diabetas, virškinimo sutrikimai.

  "Ši knyga – tai išsilaisvinimo vadovas. Parašiau ją norėdamas padėti jums iš tikrųjų išgyti bei apsisaugoti nuo įvairiausių abejotinų sveikatos saugojimo tendencijų, madų, klaidų, pusiau tiesų ir apgavysčių. Parašiau ją, kad mūsų vaikai užaugtų sveiki."
  Anthony William

  Knygos autorius Anthony William vadinamas medicinos mediumu. Būdamas ketverių metų jis šokiravo visą šeimą, pareikšdamas, kad senelė serga plaučių vėžiu. Tuo metu nebuvo jokių simptomų, tačiau ši Anthony diagnozė netrukus buvo patvirtinta mediciniškai. Nuo to laiko jis naudoja savo dovaną padėdamas žmonėms – diagnozuodamas jų ligas ir patardamas, kaip atgauti sveikatą. Anthony William talentu ir dovana naudojosi tūkstančiai žmonių, jis padeda net gydytojams, kurie susiduria su sudėtingais atvejais ir neranda informacijos ar veiksmingų gydymo būdų.

  Jeigu ir jūs pavargote skaityti vienas kitam prieštaraujančius patarimus kaip pagyti ar sustiprinti sveikatą, jei norite žinoti, kaip nesusirgti, jaustis energingesniems, jaunesniems ir gyvybingesniems, kaip padėti artimiesiems – knygoje „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ rasite atsakymus į iki šiol kankinusius klausimus.

  Knygoje svarbios informacijos ras ir tie, kurie išgirdo nesuprantamą diagnozę arba patiria nepaaiškinamus simptomus. Ir tie, kuriems, galbūt, tereikia emociškai ir psichologiškai atsigauti po ligos. „Medicinos mediumas: kas slypi už lėtinių bei paslaptingų ligų ir kaip pagaliau jas įveikti“ – tai ilgesnio ir sveikesnio gyvenimo vadovas. Šioje knygoje autorius dalinasi per 25-erius darbo su pacientais metus sukaupta patirtimi ir atskleidžia savo gydymo paslaptis.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 384 , Formatas: 15x21  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti