Mergaitė vardu Gluosnė. Sparnų šnaresys, Sabine Bohlmann

 • Mergaitė vardu Gluosnė. Sparnų šnaresys, Sabine Bohlmann

  Kaina 12.44 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Nieko rimto
 • Gluosnė nė kiek nepyksta, jei klasėje ją kas pavadina raganiūkšte. Juk tai visiška tiesa! Gluosnė iš tiesų moka burti. Ir turi tris nuostabias drauges, kurios taip pat yra raganaitės. Ir dar jai priklauso visas stebuklingas miškas, pilnas paukščių, žvėrelių, medžių ir gėlių. Ko dar norėti?

  Deja, Gluosnės draugė Lotė jau kurį laiką nesirodo miške. Kas jai nutiko? Gal ko nors išsigando? O ir pats miškas pastaruoju metu kažkoks kitoks. Ar gali būti, kad tiek draugei, tiek gamtai reikia pagalbos? Šauniosios raganaitės viską išsiaiškins.

  Kuo knyga „Mergaitė vardu Gluosnė“ naudinga:

      - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

      - Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

      - Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti

      - Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

      - Skaitant įtraukiančius ir talentingai parašytus kūrinius, skatinamas domėjimasis knygomis

  Tai trečioji knyga apie smalsios mergaitės, tapusios raganaite, nuotykius. Iš savo tetos Alvinos paveldėjusi mišką, Gluosnė pamilsta gamtą, augalus ir gyvūnus bei po truputį mokosi burtų, atsakomybės ir draugystės. Mergaitė kartu su bičiulėmis mėgina išspręsti savo pačių ir miško bėdas, taip įsipainiodamos į įtraukiančius ir burtų pilnus nuotykius. Vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams skirtą istoriją puošia kruopščios italų ir britų dailininkės Simonos Ceccarelli iliustracijos.

  Vokiečių rašytoja ir aktorė Sabine Bohlmann Lietuvos skaitytojams pažįstama iš serijos „Mergaitė vardu Gluosnė“ ir paveikslėlių knygos „Ei, tėti... Ar dešimt yra daug?“, tačiau gimtojoje Vokietijoje ji – dar ir animacinių filmų įgarsintoja, suteikusi balsus tokiems daugelio mėgstamiems personažams kaip Pikačiu iš „Pokemonų“, Kenis iš „Pietų parko“ ir sesutės Liza bei Megė Simpson iš „Simpsonų“.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 280, Formatas: 16x22  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti