Chris Whitaker. Mes pradedame nuo pabaigos

 • Chris Whitaker. Mes pradedame nuo pabaigos

  Kaina 12.74 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Alma littera
 • Romanas „Mes pradedame nuo pabaigos“ – nuostabus pasakojimas apie dviejų tipų šeimas – tas, kuriose gimstame, ir tas, kurias patys susikuriame.

      Dačis – trylikametė, atsiskyrėlė paauglė. Taisyklės skirtos kitiems, bet ne jai. Negailestinga savo penkiamečio brolio gynėja bei savo motinos Star – vienišos mamos, negebančios pasirūpinti nei savimi, nei savo dviem vaikais, – globėja.
      Volkas visą gyvenimą nebuvo niekur išvažiavęs savo miestelio, kuriame užaugo kartu su Star. Nors ir tapęs policijos nuovados viršininku, jis vis dar laižosi senas žaizdas, atsiradusias jam paliudijus teisme prieš geriausią draugą Vincentą Kingą, kurį prieš keletą dešimtmečių teismas pasiuntė už grotų. Dabar jis visaip stengiasi apginti Dačis ir jos mamą.
      Galbūt keturiasdešimtmetis šerifas ir trylikametė paauglė nelabai ką turi bendra, bet juos vienija bendra patirtis, bylojanti, kad gyvenime tenka nusivilti. Tad kai Vincentui Kingui išėjus į laisvę Volką ir Dačis užgriūva bėdos, jiems nieko kito nelieka, tik pasiraitoti rankoves ir sutikti jas išskėstomis rankomis.

      „Šiame romane netrūksta nieko – spalvingų personažų ir istorijos, konfliktų ir įtampos, humoro, tragedijos ir tikros, nepagražintos drąsos. Dar pridėkite įspūdingą jauną pagrindinę veikėją, kokios dar nebuvau sutikęs romanuose per pastarąjį dešimtmetį, ir jūsų rankose atsidurs pats giliausias ir prasmingiausias pasakojimas, pakerėsiantis jus nuo pat pirmo puslapio.“
  John Hart

  „Romanas „Mes pradedame nuo pabaigos“ neabejotinai užkariaus visą pasaulį. Šis įtempto siužeto užburiantis pasakojimas ir jo unikalūs, intriguojantys personažai laikys prikaustę jūsų dėmesį iki paskutinio puslapio. Stulbinamai puikus kūrinys.“
  Ruth Jones
    Puslapių skaičius: 512,  Leidimo metai: 2022-02-10, Formatas: 21,3x14,3x3,6,  Svoris: 850g.

 • Alternatyvios prekės

  Asha Lemmie. Penkiasdešimt lietaus vardų

  Nuoširdi, širdį verianti istorija.

  19.00 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti