Metai: gamtos fotografo dienoraštis. Marius Čepulis

 • Metai: gamtos fotografo dienoraštis. Marius Čepulis

  Kaina 28.34 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Paryčiais suskamba žadintuvas ir nesvarbu, pavasaris, vasara, ruduo ar žiema – metas keltis, jeigu nori suspėti pamatyti žadą atimančias gamtos grožybes, nepraleisti gyvūnų tuoktuvių ir ginčų, ritualų ir spektaklių. Apsišarvavęs ramybe ir kantrybe, garsus Lietuvos gamtos fotografas Marius Čepulis ne kartą budinosi ankstyvą rytą, kad sukauptų įspūdingą gamtos akimirkų lobyną. Šiame gamtos fotografo dienoraštyje rasite ne tik per pastaruosius septynerius metus Lietuvoje padarytų gyvūnų, gamtos reiškinių nuotraukų, bet ir patarimų, ko gamtoje nepražiopsoti kiekvieną mėnesį, taip pat vaizdingų, informatyvių ir šmaikščių autoriaus pasakojimų. Jie padės geriau suprasti gamtą ir nuotykių, netikėtumų kupinus gamtos fotografo darbo užkulisius, paprastai nepatenkančius į kadrą.

  „Stebiu paukščius ir negaliu atsigrožėti jų apdaru, laikysena. Jie pamato kažką – ne mane, o tik fotoaparato stiklą. Susidomi ir pradeda ratais aplink plaukioti murkdami, klykaudami, taškydamiesi. Trumpam net nustoju fotografuoti, kad pasigrožėčiau akimirka be jokių kamerų. Kai jie priplaukę sustojo, kaip man reikia, padariau nuo šiol savo mėgstamiausią kadrą. Dabar jis puošia šios knygos viršelį.“

  Tai antroji „Gamtos fotografo dienoraščio“ knyga, gausi naujų Mariaus Čepulio nuotraukų ir neįtikėtinų pasakojimų.

  „Metai. Gamtos fotografo dienoraštis“

      • Puiki knyga visai šeimai.

      • Žaismingi ir jautrūs tekstai, padės kartu su autoriumi išgyventi gamtos grožį, įdomybes bei suprasti, kokį kelią tenka nueiti dėl geros nuotraukos.

      • Skatina ne tik grožėtis, bet ir vertinti gamtą.

      • Knygą puošia garsaus lietuvių gamtos fotografo nuotraukos.

      • Visos nuotraukos padarytos Lietuvoje.

  Marius Čepulis – daugeliui gerai pažįstamas gamtos fotografas, savo nuotraukomis ir įtaigiais, neretai šmaikščiais pasakojimais apie gyvūnus besidalijantis facebooko paskyroje „Čepulio fotoklajonės“. Jis taip pat yra laidų vedėjas ir knygų apie gamtą visai šeimai autorius.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 256, Formatas: 21x27  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti