Miegantis pranašas. Edgar Cayce

 • Miegantis pranašas. Edgar Cayce

  Kaina 26.76 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Luceo
 • Edgaro Keisio darbai – tai neįkainojamas žmonijos paveldas. Kelrodžiai, atskleidžiantys žmogiškosios prigimties didybę, jo sąsajas su visata ir Kūrėju. „Miegančiuoju pranašu“ vadinamas mistikas parodė žmonijai, kaip vien sutelkto dėmesio ir pasąmonės galia įmanoma pasiekti giliausius visatos informacijos klodus (akašos įrašus), kuriuose slypi visa žmonijos ir kiekvieno iš mūsų istorija.

  „Edgaro Keisio knygos padarė įtaką mano gyvenimo sprendimams ir atvedė ten, kur esu dabar. Jos paskatino susidomėti visata ir pasąmonės galiomis. Pažinau hipnozės galimybes, tapo įmanoma prisiliesti prie informacijos klodų, apie kuriuos kalbėjo didysis pranašas.“

  „Edgaro Keisis – mistikas iš didžiosios raidės. Savo pranašystėse jis yra perspėjęs ir apie tai, kas mūsų laukia šiame iššūkių kupiname laikmetyje. Atlikęs apie 14 tūkstančių skaitymų, pranašas suklydo tik kelis kartus. Tačiau fatališkos jo pranašystės dar neišsipildė. Taigi vis dar turime galimybę viską pakeisti!"
  Artūras Pangonis, hipnozės ir pasąmonės tyrinėjimų specialistas, sukūręs dokumentinį filmą apie hipnozę „Kas slypi mūsų pasąmonėje", knygos apie žmonijos istoriją ir šio laikmečio svarbą „Žinia iš praeities. Laikas nubusti" autorius

  Edgaras Keisis (Edgar Cayce, 1877–1945) yra vienas didžiausių pranašų naujausioje žmonijos istorijoje. Taip pat jis laikomas holistinės medicinos tėvu ir Naujojo amžiaus judėjimo pradininku. Į žmogų Keisis žvelgė kaip į vieną didžiulę visumą, kurią sudaro jo kūnas, protas ir dvasia, susiformavę per daugybę inkarnacijų. „Perskaitęs" tą neįtikėtinai sudėtingą struktūrą, Edgaras Keisis duodavo patarimų, kaip ją pakeisti ar pakoreguoti, ir tokiu būdu pakeisdavo žmogaus likimą.


  Išleidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 488 , Formatas: 17x24  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti