Mirties kvapas. Simon Beckett

 • Mirties kvapas. Simon Beckett

  Kaina 19.62 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Simon Beckett (Saimonas Beketas; g. 1968 m.) – pasaulinio pripažinimo sulaukęs britų autorius: jo detektyvai išversti į 29 kalbas, parduota daugiau nei 12 mln. knygų, jos figūruoja The Sunday Times ir tarptautinių bestselerių sąrašuose. Rašytojo karjerą S. Beckettas pradėjo dar 2002 m., kai dirbdamas žurnalistu apsilankė Tenesio Lavonų ūkyje. Ši patirtis įkvėpė populiariausią jo knygų seriją apie teismo medicinos ekspertą Deividą Hanterį, ją pamėgo ir Lietuvos skaitytojai. „Mirties kvapas“ – šeštoji šios serijos knyga.

  Teismo medicinos ekspertas Deividas Hanteris jaučiasi laimingas: santykiai su mylimąja Reičele klostosi sėkmingai, kaip ir jo, policijos konsultanto, karjera. Regis, teismo antropologas pagaliau gali džiaugtis gyvenimu. Deja, neilgai. Netikėtas detektyvės inspektorės Šeron Vord skambutis sudrumsčia jo idilišką laimę – Londone, apleistos Šv. Judo Tado ligoninės palėpėje, rastas lavonas, ir Deividas Hanteris yra kviečiamas jį ištirti.

  Karalienės Viktorijos laikų ligoninė jau daug metų stovi uždaryta, dabar joje gyvena benamiai, narkomanai, anksčiau čia vyko ir plataus masto prekyba narkotikais. Pradėjus ligoninės griovimo darbus aptinkamas beveik mumifikavęsis lavonas. Hanteris nėra tikras, kiek laiko kūnas gulėjo paslėptas palėpėje, tačiau aišku, kad tai jaunos moters palaikai. Staiga įlūžus palėpės grindims tyrėjai patenka į slaptą užmūrytą patalpą. Čia stovi trys lovos, o dviejose iš jų – du nejudantys kūnai.

  Kokių dar šiurpių paslapčių atskleis Šv. Judo Tado ligoninė? Iš pirmo žvilgsnio nesudėtinga, policijos konsultantui Deividui Hanteriui įprasta byla akimirksniu taps jo gyvybei grėsmę keliančiu košmaru.

  Šis meistriškas S. Becketto trileris, kupinas šiurpinančios ir nervus dirginančios įtampos, privers skaitytoją aiktelėti. 

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 440
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti