Mirtina grėsmė. Peter James

 • Mirtina grėsmė. Peter James

  Kaina 6.54 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Jotema
 • Negailestingas Braitono gangsteris stoja prieš teismą, bet jis padarys viską, kad išeitų į laisvę.

  Blogiu alsuojančiame daugybę apdovanojimų pelniusio rašytojo Peterio Jameso detektyviniame romane „Mirtina grėsmė“ vyresnysis detektyvas Rojus Greisas atskleidžia stambią nusikalstamą organizaciją.

  Baigiantis komandiruotei Londono metropolio policijoje, Greisas gauna slaptos informacijos apie gudrų ir galingą narkotikų prekeivių vadeivą, vadovaujantį savo tinklui iš Braitono. O pirmą dieną grįžęs į senąjį darbą jis iškviečiamas į iš pirmo žvilgsnio visiškai beprasmiškos žmogžudystės vietą.

  Tirdamas nužudymą Greisas pamažu artėja prie beširdžio ir negailestingo prekiautojo kvaišalais. Net ir sėdęs į kaltinamųjų suolą, jis vis dar turi galios ir yra pasirengęs pašalinti bet ką, jei tik atimta gyvybė padės jam laisvam išeiti pro teismo duris.

  Tarp prisiekusiųjų sėdi Megė Magelan. Prieš penkerius metus moteris neteko vyro ir sūnaus, ir vienintelė, ką ji turi pasaulyje, yra duktė Lora. Tačiau paskambinęs nepažįstamas vyriškis grasina susidoroti su jos dukra, ir jei Megė nori dar kada nors pamatyti Lorą gyvą, prašymas labai paprastas: ji turi užtikrinti, kad išnagrinėjus bylą prisiekusieji ištars reikiamą žodį. Nekaltas.

  Ar Megė taip pat padarys viską, kad apsaugotų dukterį? 

  Leidimo metai 2023,  Puslapių skaičius: 450

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti