Mirtinas šauksmas. Angela Marsons

 • Mirtinas šauksmas. Angela Marsons

  Kaina 15.04 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Jotema
 • Turite mane sustabdyti, kad daugiau niekam nepakenkčiau. Nenoriu vykdyti šitų baisių nusikaltimų. Padėk man, kol manęs ir vėl neprivertė. Aš vėl tai padarysiu, nes neturiu kito pasirinkimo. Niekada jo neturėjau.

  Judriame prekybos centras maža mergytė glėbyje spaudžia pliušinį meškiuką, nes dingo jos motina Ketė. Po kelių valandų apleistame pastate randamas Ketės kūnas. Detektyvei Kimai Stoun ši žmogžudystė iš pirmo žvilgsnio atrodo greitai ir apgalvota. Tačiau koks buvo motyvas nužudyti jauną motiną, išėjusią su vaiku apsipirkti?

  Kitą dieną parke randama antra auka, kuriai, kaip ir Ketei, sulaužytas kaklas, o jos šešiametis sūnus dingęs.

  Kimos kolegijos detektyvė Steisė Vud tiria dar vieną nusikaltimą, jos komandos Penas gedi dėl artimo žmogaus netekties, o Kima bando suvaldyti vis daugiau iššūkių keliančios bylos tyrimą, nes nužudoma trečia moteris. Kai ant Kimos stalo atsiduria ranka rašytas ir jai adresuotas laiškas, kuriame žudikas maldauja pagalba, inspektorė supranta, kad reikia paskubėti, norint sugrąžinti berniuką namo gyvą ir sveiką.

  Padedama rašysenos analizės eksperto ir elgsenos specialistės Kima su savo komanda po truputį perpranta žudiko mąstyseną ir padaro šokiruojantį atradimą.

  Milijoniniais tiražais parduodamų knygų apie Kimą Stoun serija yra tokia prikaustanti, originali ir įdomi, kad būsite įtrauktas nuo pirmos svetainės. 

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 336, Formatas: 22x15x2,9  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti