Mįslinga Billio Milligano istorija. Daniel Keyes

 • Mįslinga Billio Milligano istorija. Daniel Keyes

  Kaina 22.83 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Briedis
 • Savo veiksmų nekontroliuojantis Billis Milliganas – žmogus, kurį kankino dvidešimt keturios skirtingos asmenybės, kovojančios dėl viršenybės jo kūne. Kova pasiekė kulminaciją, kai jis atsibudo kalėjime, suimtas už trijų moterų pagrobimą ir išprievartavimą. Teisme Billis buvo išteisintas dėl nusikaltimų, kuriuos padarė dėl daugialypės asmenybės sukeltos beprotybės. Tai buvo pirmasis toks JAV teismo sprendimas istorijoje. Taip visuomenei buvo atskleistas labiausiai sukrečiantis kada nors užfiksuotas daugialypės asmenybės atvejis.

  Billio viduje gyvena dvidešimt keturios asmenybės: Philipas, smulkus nusikaltėlis; Kevinas, prekiavęs narkotikais ir organizavęs parduotuvės apiplėšimą; Aprilė, kurios vienintelis siekis – nužudyti Billio patėvį; Adalana, drovi, vieniša, meilės ištroškusi lesbietė, naudojusi Billio kūną išprievartavimams, dėl kurių jis buvo suimtas; Davidas, aštuonmetis skausmo sergėtojas, visi kiti vyrai, moterys, keli berniukai ir mergaitės bei Mokytojas, vienintelis, galintis juos visus sujungti.

  Billis Milliganas – palaužtos sielos žmogus, gyvenantis sudėtingą gyvenimą. Jis yra arba sukčius, apmovęs visuomenę ir išvengęs bausmės už smurtinius nusikaltimus, arba tikra disociacinio tapatybės sutrikimo auka. Tik laikas parodys, ar Milliganas apgaudinėjo pasaulį, ar yra viena liūdniausių jo aukų...

  Daniel Keyes knyga „Mįslinga Billio Milligano istorija“ įkvėpė sukurti mini serialą „The Crowded Room“, kuriame vieną iš pagrindinių vaidmenų atlieka Tomas Hollandas.

  Leidimo metai: 2023, Puslapių skaičius: 504, Formatas: 15x22  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti