Močiutės receptai. Biruta Stankevičienė, Romas Gaučas

 • Močiutės receptai. Biruta Stankevičienė, Romas Gaučas

  Kaina 4.53 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Ištobulintų lietuviškų patiekalų biblija kiekvienai šeimai
  Nostalgiška ir šilta knyga! Vieniems ji primins vaikystę, kitiems jaunystę, trečius paskatins pasigaminti ką nors skanaus ir suburti draugėn artimus žmones.
  Romas Gaučas – mokytojas, maisto entuziastas, balsas už kameros ir klaviatūros. Biruta Stankevičienė, geriau visiems žinoma Mo vardu, – „Romas and MO“ YouTube kanalo veidas, rankos ir patirtis. Valgyklų šefė, kulinarė, nuostabi mama ir močiutė iš Žemaitijos yra ir vyriausia Lietuvos tinklaraštininkė.
  „Močiutė pažįsta mane visą gyvenimą – kažin ar galimas artimesnis ryšys. Apie mūsų stebuklingą draugystę suprasite skaitydami receptus, kuriuos užrašiau ir pagardinau jaukiais juokeliais, patarimais ir prisiminimais. Kai kuriuos skaitytojus šie receptai nukels į vaikystę, kitiems padės atrasti, o gal išmokti gaminti ar patobulinti klasikinius ir retesnius lietuviškus patiekalus.“
  Romas Gaučas
  Daugybė paprastų tradicinių valgių receptų – kai kuriuos patiekalus tikriausiai jau ragavote, kiti bus visiškai netikėti ir padės atrasti naujus kvapus, skonius bei potyrius.
  Prisiminkite arba išmokite gaminti visiems puikiai žinomus valgius: cepelinus, Kijevo kotletus, balandėlius, šaltibarščius, švilpikus, žemaičių blynus ir skruzdėlyną, taip pat atraskite firminius močiutės patiekalus.
  Prie kiekvieno recepto rasite komentarą, paslaptį ar patarimą, o nuskenavę QR kodą galėsite pamatyti ir visą gamybos procesą. 

  Puslapių skaičius: 248, Leidimo metai: 2022-03-16,  Formatas: 23x17x2,1 

 • Alternatyvios prekės

  6.61 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  17.84 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti