Mūsų istorijos pradžia. Imogen Clark

 • Mūsų istorijos pradžia. Imogen Clark

  Kaina 3.27 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Ji man nusišypsojo ir toje šypsenoje išvydau jėgą, kuri palaikė ją tiek metų slepiant baisią tėvo Ji man nusišypsojo ir toje šypsenoje išvydau jėgą, kuri palaikė ją tiek metų slepiant baisią tėvo paslaptį. Atsakiau šypsena vildamasi, kad ji supranta, jog niekuo jos nekaltinu.

  IMOGEN CLARK (Imodžena Klark) – diplomuota teisininkė, šiuo metu gyvena Jorkšyre su vyru ir keturiais vaikais. Darbą komercinės teisės srityje iškeitė į motinystę ir atrado antrąją meilę – knygas. Baigusi literatūros studijas ėmė rašyti romanus, sulaukiančius didelės sėkmės visame pasaulyje. Lietuvių kalba jau pasirodė romanai „Laiškai iš praeities“ ir „Gyvenimo dėlionė“. „Mūsų istorijos pradžia“ – trečioji jos knyga lietuvių kalba.

  Lėja Alen – vieniša mama – gyvena pajūrio miestelyje Vitli Bėjuje. Vieną rytą ramią, mažų šeimos rūpesčių kupiną jos kasdienybę sutrikdo skambutis į duris. Už jų – prabangiai apsitaisiusi Klejo Montgomeri Smit, įsitikinusi, kad jos vaikystės prisiminimai susiję su Lėjos namu.

  Netikėtas susitikimas įžiebia neįprastą draugystę tarp moterų, kurios, rodos, negalėtų būti labiau skirtingos. Mažytis Lėjos namas atrodo tarsi žaislinis, palyginti su dvaru, kuriame gyvena Klejo. Didžiulių šeimos turtų paveldėtoja Klejo nėra dirbusi nė dienos, o Lėja privalėjo atsisakyti svajonių ir įsidarbinti valytoja, kad išlaikytų šeimą.

  Moterims susitikus, į dienos šviesą ima kilti keletą dešimtmečių saugotos paslaptys. Vis dėlto kodėl Klejo pasibeldė į Lėjos duris? Ką slepia Klejo vaikystės prisiminimai? Ir koks ryšys iš tiesų sieja šias dvi moteris?  

   Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2022-06-28,  Formatas: 22,1x14,8x3,3 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti