Mylinčios moterys. David Herbert Lawrence

 • Mylinčios moterys. David Herbert Lawrence

  Kaina 23.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Obuolys
 • XX amžiaus pradžia. Vidurio Anglijos kalnakasių miestelis. Seserys Gudrūna ir Ursula siuvinėja rankdarbius ir svarsto apie santuoką. Netrukus svajotoja mokytoja Ursula įsimyli intelektualą Rupertą ir atsiduoda meilei, kuri virsta gyvenimo pagrindu.Pragmatiškoji dailininkė Gudrūna užmezga santykius su išvaizdžiu ir turtingu Džeraldu, tačiau stengiasi nepamesti galvos.

  Porų ryšiai greitai tampa intensyvūs ir aistringi, tačiau nežinia, ar ši aistra yra kūrybinga, o gal destruktyvi. Keturis žmones sieja gyvenimo tragedijos ir džiaugsmai bei nuolat besikeičiantys gilios aistros ir griaunančios nesantaikos laikotarpiai.Galiausiai ketvertas iškeliauja per karo nuvargintą Europą atostogų į Alpes, o ten nutinka katastrofa...

  Šis nuostabus romanas, visuotinai laikomas geriausiu D. H. Lawrence‘o kūriniu, pasakoja apie tai, ką reiškia būti žmogumi konfliktų ir sumaišties laikais. Kupinos gilių ir įtikinančių žmogiškų jausmų, MYLINČIOS MOTERYS – visų meilės ir seksualumo formų, ir gražių, ir niokojančių, tyrimas. 

  Leidimo metai: 2021, Puslapių skaičius: 576 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti