Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs. Abby Hanlon

 • Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs. Abby Hanlon

  Kaina 12.31 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Alma littera
 • Kad ir kaip Dorė nori užaugti, mamos jai labai reikia. Kai kartą ji pasimeta nuo mamos parduotuvėje, labai sunerimsta. Net pradeda įtarinėti, kad mama netrukus išplauks į kelionę laivu aplink pasaulį ir daugiau nebegrįš.

  Ak, kaip baisu! Bet Dorė žino, ką daryti: ji užsimeta paklodę ant galvos ir persekioja savo šeimos narius visur, kur jie eina, kad jie negalėtų jos palikti. Bet tikrų tikriausi nesusipratimai prasideda tada, kai pasirodo Raja Rajuonė, vilkinti vestuvinę suknelę, o mama paskelbia didžiulę naujieną.

  Kiekvienas „Nenuoramos Dorės“ puslapis kupinas šmaikštybių ir nepaprastų Dorės nuotykių, į kuriuos ji įvelia ne tik tikrus, bet ir įsivaizduojamus draugus.

  „Laikas su Dore – puikiai praleistas laikas!“
  Publishers Weekly

  „Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“

      • Vaikams nuo 6 metų.

      • Moko priimti gyvenimo pokyčius ir vertinti šeimą.

      • Šmaikštus ir smagus pasakojimas paliečia didelių šeimos pokyčių temą, rutinos pasikeitimą.

      • Gausiai iliustruota knyga patiks net ne itin mėgstantiems skaityti vaikams.

  Abby Hanlon anksčiau dirbo mokytoja, o įkvėpta savo mokinių pasakojimų ėmė rašyti istorijas vaikams ir net išmoko piešti. Pirmoji „Nenuoramos Dorės“ serijos knyga gavo Amerikos bibliotekų asociacijos (ALA) apdovanojimą, „Kirkus“, „Publishers Weekly“ ir žurnalo „Parentʼs“ buvo išrinkta geriausia knyga bei „Golden Kite“ garbės knyga. Antroji knyga „Nenuorama Dorė ir tikra draugė“ laimėjo „Cybil“ apdovanojimą, o trečioji „Dorė ir juoda avelė“ taip pat gavo Amerikos bibliotekų asociacijos apdovanojimą. „Dorės“ serija tapo nepaprastai mėgstama vaikų, tad autorei neliko nieko kita, kaip tik sukurti dar daugiau fantastiškai smagių tęsinių!

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 160, Formatas: 14x20  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti