Nir Yeal. Dėmesingieji: kaip valdyti dėmesį ir gyventi taip, kaip norime

 • Nir Yeal. Dėmesingieji: kaip valdyti dėmesį ir gyventi taip, kaip norime

  Kaina 12.36 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
 • Rytą atsisėdate padirbėti prie svarbaus projekto, tačiau sutrukdo telefono pranešimas. Vėliau, kai ketinate kibti į darbą, per petį pliaukšteli kolega, norintis pasišnekėti. Namie ekranai trukdo kokybiškai bendrauti su artimaisiais. Praėjo dar viena diena ir vėl teko atidėti svarbiausius asmeninius ir profesinius tikslus.

  Kaip būtų įmanoma įgyvendinus savo geriausius ketinimus? Ką pasiektumėte, jei niekas neblaškytų? O jei visada gebėtumėte išlikti dėmesingi?

  Tarptautinių bestselerių autorius, buvęs Stanfordo universiteto dėstytojas ir elgsenos modeliavimo žinovas Niras Eyalas parašė Silicio slėnio vadovą, kaip technologijomis formuoti įpročius. Praėjus penkeriems metams po „Kabliuko“ (Hooked) leidimo, N. Eyalas naujausiais moksliniais tyrimais pagrįstoje knygoje parodo dėmesį blaškančių trukdžių Achilo kulną.

  Knygoje „Dėmesingieji“ N. Eyalas kalba apie slaptą psichologiją, trukdančią išlaikyti dėmesį. Jis paaiškina, kodėl šios problemos sprendimas nėra toks paprastas kaip tiesiog atsisakyti prietaisų: abstinencija nepraktiška ir dažnai verčia norėti daugiau.

  N. Eyalas atskleidžia paslaptį, kaip galų gale įvykdyti savo pažadus pasitelkiant mokslu pagrįstą keturių žingsnių modelį. Knygoje pasakojama, kaip geriausia naudotis technologijomis, kad netaptume nuo jų priklausomi.

  Autorius, nuginčydamas įprastas nuostatas, aptaria šias problemas:
  • kodėl dėmesio blaškymas darbe yra įmonės ydingos kultūros požymis ir kaip tai ištaisyti;
  • kas yra tikroji žmogaus elgesio varomoji jėga ir kodėl „laiko valdymas yra kančios valdymas“;
  • kodėl tarpusavio santykiai (ir seksualinis gyvenimas) priklauso nuo jūsų dėmesingumo;
  • kaip užauginti dėmesingus vaikus vis triukšmingesniame pasaulyje.

  Naudingoje ir optimistiškoje knygoje „Dėmesingieji“ pateikta praktiškų, naujoviškų laiko ir dėmesio valdymo metodų, padėsiančių gyventi taip, kaip iš tiesų norite.
   Puslapių skaičius: 288, Leidimo metai: 2020-11-24, Formatas: 20x13x2, Svoris: 290g.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti