Nortangerio abatija. Džeinė Ostin

 • Nortangerio abatija. Džeinė Ostin

  Kaina 14.39 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Obuolys
 • „Nortangerio abatija“ – puiki gotikinio meilės romano parodija, primenanti, kad grožinės literatūros knygos ir tikras gyvenimas – du skirtingi dalykai.

  Pagrindinė veikėja – septyniolikmetė Ketrina Morland. Ji naivi, žavi ir dievina gotikinius romanus. Atostogaudama mergina užmezga pažintį su jaunuoju Henriu Tilniu, kuris moka prajuokinti ir greitai sužavi Ketriną. Henrio tėvas, greitai supratęs, kad Ketrina yra puiki partija jo sūnui, kviečia merginą pasisvečiuoti Nortangerio abatijoje.

  Atsidūrusi tamsioje abatijoje, kurioje gausu įvairių užkaborių, Ketrina jaučiasi tarsi mylimų romanų herojė. Čia jos laukia paslaptinga aplinka, keisti giminaičiai ir šiurpios šeimos paslaptys. Kiekviename žingsnyje Ketrina įžvelgia blogį ir sąmokslus. Lakios fantazijos mergina įsivaizduoja, kad jos mylimojo tėvas nužudė savo žmoną arba ją kalina abatijoje. Žinoma, šią mįslę reikia įminti, tačiau tyrinėti Ketrinai neleis įvairūs spalvingi personažai.

  „Nortangerio abatija“ – ištikimiems Jane Austen gerbėjams, kurie nebijo juoktis. Ši knyga laikoma pirmuoju autorės romanu, kuris buvo parašytas 1803-iais metais, tačiau išleistas tik 1817-ais. 

  Leidimo metai: 2021, Puslapių skaičius: 320, Formatas: 14x20  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti