Nusprendžiau gyventi 120 metų. Ilchi Lee

 • Nusprendžiau gyventi 120 metų. Ilchi Lee

  Kaina 14.72 
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Mijalba
 • Senovės ilgaamžiškumo, gyvybingumo ir gyvenimo transformacijos paslaptis

  Korėjietis dvasinis mokytojas, dao meistras, saviugdos knygų autorius, proto ir kūno sveikatos praktikų kūrėjas Ilchi Lee knygoje atskleidžia, kaip sveikai gyventi ilgą visavertį gyvenimą. Autorius pateikia pratimų ir įkvepiančių patarimų, kaip tobulinti savo mitybą, fizinę sveikatą, galvosenos įpročius, kaip, įsiklausant į savo vidinį balsą, susikurti gyvenimo būdą, kuris ne tik teiktų pasitenkinimą ir pasitikėjimą savimi, bet tausotų planetą ir kurtų tvarią ateitį visai žmonijai.

  Skaitydamas šią knygą apie save ir savo gyvenimą tu sužinosi tris svarbius dalykus.

  • Antra gyvenimo pusė neturi būti nuosmukio ir grįžimo atgal laikas. Tai gali būti tavo aukso amžius, teikiantis daug pasiten¬kinimo ir vilties. Viskas priklauso nuo to, kokius gyvenimo tikslus išsikeli senatvėje. Aš padėsiu tau nusistatyti tikslus, atitinkančius tavo aukščiausiąjį aš.

  • Sendamas tu privalai rūpintis savo fizine sveikata. Tu išmoksi konkrečių savo gerovės kūrimo principų ir metodų, kaip aktyviai valdyti senėjimo procesą. Tai nėra knyga apie gyvenimo pailginimą ar antisenėjimo programa, bet joje rasi patarimų, kurie padės ilgiau ir sveikiau gyventi.

  • Tu turi galios ir galimybių paveikti visų žmonių ir planetos ateitį, taip pat aplinkinių gyvenimus. Tu gali prisidėti prie naujos išminties kultūros kūrimo precedento neturinčioje žmogaus istorijoje. Viskas priklauso nuo to, kokių vertybių tu sieki ir kokį gyvenimo būdą pasirinksi sulaukęs garbaus amžiaus.  

  Puslapių skaičius :248, Formatas: 20x15x3, Leidimo metai: 2019

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti