Padedant žmonėms keistis. Richard E. Boyatzis, Melvin Smith, Ellen Van Oosten

 • Padedant žmonėms keistis. Richard E. Boyatzis, Melvin Smith, Ellen Van Oosten

  Kaina 24.74 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Jūs bandote padėti, bet ar pavyksta?

  Pagalba kitiems yra geras ir reikšmingas darbas. Vadovams, vadybininkams, gydytojams, mokytojams, treneriams ar koučingo specialistams, tai, dažnu atveju, svarbiausia jų profesijų dalis. Tačiau net ir pačios geranoriškiausios pastangos gali būti nurungtos viena paprasta tiesa – beveik visuomet susitelkiama į bandymą „pataisyti“ žmogų, sprendžiant jo problemas ar užpildant spragas tarp to, kur jis yra ir to, kur, mūsų nuomone, jis turėtų būti. Deja, jei toks būdas ir turi poveikį, jis neveikia taip, kad įkvėptų ilgalaikiam mokymuisi ir teigiamiems pokyčiams.

  Yra geresnis būdas. Šioje veiksmingoje bei praktiškoje knygoje „Padedant žmonėms keistis. Atjauta grįstas koučingas, kuris padės mokytis ir augti visą gyvenimą“ emocinio intelekto ekspertas Richard Boaytzis ir Weatherhead School of Management vadovų mokymo fakulteto direktoriai Melvin Smith ir Ellen Van Oosten siunčia aiškias ir viltingas žinutes. Pasak autorių, būdas, kaip padėti žmogui mokytis ir keistis, negali būti pirmiausia orientuotas į problemų sprendimus, verčiau turi būti susijęs su teigiama to žmogaus savęs vizija, įkvepiančia svajone ar tikslu, kurį jau seniai laiko savyje. Būtent tai ir daro puikūs koučingo specialistai – jie žino, kad žmonės semiasi energijos iš savo vizijų bei svajonių, ir ta pati energija tampa palaikymu, kai būtina keistis, net ir sunkiais laikais. Priešingi, į problemą orientuoti metodai sukelia fiziologines reakcijas, dėl kurių žmogus tampa gynybiškas ir mažiau atviras naujoms idėjoms.

  Autoriai remiasi turtingomis ir jaudinančiomis, tikromis gyvenimo istorijomis bei dešimtmečius trukusiais originaliais tyrimais, kad atskleistų kaip šis išskirtinai pozityvus koučingo būdas, kurį jie vadina „atjauta grįstu koučingu“, atveria žmones kūrybiškam mąstymui ir padeda jiems mokytis bei augti prasmingai ir tvariai.

  Knyga „Padedant žmonėms keistis. Atjauta grįstas koučingas, kuris padės mokytis ir augti visą gyvenimą“, kurioje gausu įžvalgių klausimų ir užduočių, skatinančių savirefleksiją, visiems laikams pakeis mąstymą ir praktiką, kai bandote suteikti pagalbą.

  „Ši knyga gali tapti ne tik mokymosi šaltiniu, bet ir įkvėpimo bei naujų idėjų generatoriumi. Nesvarbu, ar esate vadovas, lyderis, koučingo specialistas, mokytojas mokykloje – knygos puslapiuose įžvelgsite naujas perspektyvas ir praktinius įrankius, kurie padės Jums ir tiems, kuriems norite padėti, pasiekti geriausius rezultatus.“
  Povilas Petrauskas, MCn

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius:256, Formatas: 14x21  
   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti