Pamokos. Ian McEwan

 • Pamokos. Ian McEwan

  Kaina 24.53 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Tyto alba
 • Pagaliau durys atsivėrė, rankos dilbis su apyranke pamojo jam užeiti. Ankšta patalpa buvo užlieta panelės Kornel kvapo. Ji sėdėjo ant dvivietės taburetės nugara į fortepijoną, o jis stovėjo priešais, jos nužiūrinėjamas.

  Kol pasaulis vertina II pasaulinio karo pasekmes, vienuolikmetis Rolandas Beinsas susiduria su asmeninio gyvenimo iššūkiais. Išsiųstam į berniukų internatą, jam tenka susitaikyti su namų ilgesiu, nauja griežta rutina ir netikėtu panelės Kornel, reiklios pianino mokytojos, dėmesiu. Painus jųdviejų ryšys, metams bėgant, išsirutulios į vieną ryškiausių ir skaudžiausių Rolando gyvenimo romanų...

  Kadaise puoselėjęs viltis tapti garsiu muzikantu ir poetu, suaugęs Rolandas dienas leidžia skambindamas pianinu viešbučio restorane ir rašinėdamas eiles savo dienoraščio puslapiuose. Mėginimai kurti šeiminį gyvenimą baigiasi nesėkme – netikėtai paliktas žmonos, jis nejučia ima gręžtis į praeitį, iš kurios žvelgia berniukas su mėlyne vidinėje šlaunies pusėje.

  Paliktas sūnus, sutrikęs įsimylėjėlis, įskaudintas sutuoktinis ir mylintis tėvas. Septynis dešimtmečius aprėpianti Rolando Beinso gyvenimo drama globalių istorinių lūžių kontekste kelia klausimą, kas yra žmogaus likimas – gyvenimiškų pamokų, ar veikiau nuo mūsų nepriklausančių atsitiktinumų seka.

  Leidimo metai: 2024, Puslapių skaičius: 520, Formatas: 15x21  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti