Paukščiai giesmininkai. Christy Lefteri

 • Paukščiai giesmininkai. Christy Lefteri

  Kaina 24.00 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Balto
 • The Sunday Times ir tarptautinis bestseleris

  Migruodami iš Afrikos į Europą, Kipro saloje stabteli milijonai paukščių.

  Bėgdamos nuo nepriteklių ir nedarbo savo šalyse, tarnaitėmis, namų tvarkytojomis ir auklėmis Kipro saloje dirba tūkstančiai moterų.

  Į Nikosiją Niša atvyko iš Šri Lankos. Jauna našlė gimtinėje motinai paliko dukrelę, o pati jau dešimt metų tvarko pasiturinčios kiprietės Petros namus, ruošia maistą, prižiūri sodą ir rūpinasi mažąja Alike nuo kūdikystės. Darbdavės vaiką Niša apgaubia švelnumu ir meile, bet kaip auga pačios dukra, mato tik planšetės ekrane. Grįžti į Šri Lanką ji negali – be jos siunčiamų pinigų šeima neišgyventų.

  Dėl ekonomikos krizės darbo banke netekęs Janis nuomoja būstą Petros name. Pragyvenimui jis užsidirba brakonieriaudamas – į jo tinklus patekę paukščiai giesmininkai restoranų virtuvėse virsta gurmaniškais patiekalais. Janis myli Nišą, nori ją vesti ir pradėti naują gyvenimą.

  Tačiau vieną vakarą Niša pagamina aromatingo lęšių kario, po vakarienės sutvarko virtuvę ir, apkamšiusi Alikę lovoje, tyliai išslenka iš namų. Ir nebegrįžta – nei tą, nei kitą dieną.

  Policijai atsisakius pradėti tyrimą, Petra imasi jos ieškoti pati.Ji atidavė mums viską. Savo dosnumu tapo šitų namų dvasia. Ir vis dėlto... apie jos gyvenimą nežinojau nieko. 

  Puslapių skaičius: 304,  Leidimo metai: 2022-05-31, Formatas: 21,5x14,5x2,8 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija

  Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruoti